Donor Locations Worldwide

Donor List

  • William Wilcox '07
  • Tim Yaczo '07
  • Brennan Laser '21
  • Guy Temple '01
  • Michael R Coombes '04
  • Andy Cunningham '88
  • Timothy L Mullett
  • Elisabeth Schuster
  • Douglas R Vollette '91
  • Susan Boltinghouse
  • Whitney Womack Smith
  • Brigid Deneen '01
  • Brianne Davidson '13
  • Brigid Deneen '01
  • Zachariah Zehler '13
  • Elise Yuhas
  • Connor Wilkinson '15
  • Gabriella Wilkinson '14
  • Marcus Wilbers
  • Rodd Whelpley '89
  • Lawrence Wheeler
  • Peter Wessels
  • Joseph Walsh
  • Dan Wallace
  • Donnie Von Hemel
  • Teresa Van Kuren
  • Dan Troxel '98
  • Geralyn Timler
  • Kyle Tarantino
  • Heeyoung Tai
  • Brian Sullivan
  • Simon Stratford
  • Joel Snyder
  • Sean Smith
  • Beth Smith '01
  • Martin Smith
  • Jennifer Sliger '78
  • Sharmila Sigdel
  • Andrew Shaw
  • Ursula Schryver
  • Candy Schlueter
  • Kevin Schanie
  • Rachel Schaefer '15
  • David Satcher
  • Monika Rathnayake
  • William Quay '97
  • Melissa Pure
  • Robert Plemel '06
  • John Perez '89
  • Norma Pennock
  • Robin Parker
  • Jennifer Ort
  • John Orr
  • Lori Orn
  • Kevin O'Meara
  • Vicki Nierlich
  • Jennifer Naumoff '94
  • John Moryl
  • John Molyneaux '69
  • Kristin Miller
  • John Millard
  • Michael Megura
  • David McGrew
  • Lindsey McGowan
  • Douglas Manwaring
  • Tammara Maddrey
  • Russell Logsdon
  • Theodore Light
  • Anthony Leone
  • Sandra Lehner
  • Brian Lawrence
  • Marni Lane
  • Emily Kuhn '04
  • Marisa Kroger
  • Michael Klich
  • Amy Keller
  • Wendy Kadon
  • John Johnston
  • Doug Johnson
  • Steve Jessogne
  • Robin James
  • Susan Hurst
  • Konnor Hummell '11
  • Cherie Hughes '69
  • Tyler Huggins
  • Thor Hogan
  • Jennifer Harrison
  • Pamela Hankins '91
  • Daniel Hall
  • Catherine Grimm
  • Becky Graessle '10
  • Kristy Glaser '90
  • Jane Gladden
  • Byron Given
  • Mark Geoghegan
  • Nisha Gami '19
  • Lynne Friedman
  • Vince Frieden
  • Richelle Frabotta
  • Russ Fox '70
  • Laura Forbes
  • Douglas Fletcher '08
  • Sherie Fischer '64
  • Jeff Feiwell
  • Mark Farahay
  • Michael Emmanuel
  • Brittney Duncan '07
  • Dave Doster
  • James Diwik '86
  • Linda Dionyssiou
  • Barbara Dettinger
  • Daniel Derrington '67
  • Steve Crouch
  • Timothy Crawford '09
  • Ernest Crabtree
  • Terry Coyne
  • Vannessa Conley - Gilbert
  • Scott Clark
  • Steven Chase
  • Julie Cefaratti '90
  • John Cavalier
  • Marie Calabrese
  • Eric Bur
  • Regina Breen
  • Linda Borgert
  • Michael Bomholt
  • Victoria Black
  • Edward Bittel '90
  • Theresa Bevis (Hering) '73
  • Amy Beadle
  • Scott Bassin '87
  • Amy Bartter
  • Mike Barta '89
  • Susan Bachelder
  • Spencer Koch '01
  • Natan Ostro '16
  • Rachel Abke
  • Philip Faccenda
  • Phil Tinne
  • PENNY MILLER
  • Peggy Landes
  • Paul Levi
  • Paul Kinstedt
  • Paul Harding
  • Patrick Sidley
  • Pat Prikkel
  • Palmer Irvine
  • Oliver Smith
  • Nicole Johndrow
  • Nick Faulconer
  • Nick Duffy
  • Nelson Andrews
  • Neil Miller
  • Nate Tower
  • Nancy Tsai
  • Nancy Birk
  • Nancy Beer
  • Zoe Putnam
  • Yoora Doofus
  • Wm. Scott Kosarko
  • William Walsh
  • William Sares
  • William LeFever
  • William Furnish
  • William Bryan
  • Whitney Womack Smith
  • Whitney Macechko
  • Wendy Hardy
  • Vickie Symons
  • Tyler Stallings
  • Troy Bryant
  • Tricia Gorsky
  • Trevor Ryan
  • Tony Webb
  • Tony Meyer
  • Tony Burns
  • Tom Schoen
  • Tom Morris
  • Tom Doerflein
  • Tom Bellman
  • Todd Laser
  • Todd Harootyan
  • Tina Roller
  • Timothy Carpenter
  • Tim Kuykendoll
  • Tim Frey
  • Thomas Schnebelt
  • Thomas Emily
  • Thomas Clark
  • Thomas Boes
  • Theo Long
  • Terry Silver
  • Terry Dziewisz
  • Teresa Kozarec
  • Teresa Bowyer
  • Suzy Spira
  • Suzanne Conti
  • Susan Parker
  • Susan Naus
  • Susan Makee
  • Sue Cameron
  • Steven Sadler
  • Steven Beasley
  • Steve Anderson
  • Stephen (deceased) Risik
  • Stephanie Bartos
  • Sree Subedi
  • Sibyl Miller
  • Shelley Baldwin
  • Shawn Warren
  • Shawn Johnson
  • Sharon Fenton
  • Sharon Bailey
  • Shane Skogland
  • Sergio Harig-Cordoba
  • Sean McVey
  • Scott Tribble
  • Scott Straker
  • Scott Blevins
  • Sarah Watt
  • Sandra Kuoppala
  • Sandra Baker
  • Samantha Jacobson Faulb
  • Sageeta Singh
  • Ruth Willis
  • Ruth Orth
  • Robert Wegusen
  • Robert Eighme
  • Robert Claus
  • Robert Beyer
  • Rob Winett
  • Rob Berry
  • Raymond Butler
  • Raymond Bonhomme
  • Randy Fox
  • Myron Macechko
  • Monna Even
  • Molly Wanko
  • Molly Snell
  • Molly Shaw
  • Molly Babbington
  • Mike Roether
  • Mike Ferraro
  • Michelle Ryan
  • Michelle Pater
  • Michelle Gibbons
  • Michele Nelson
  • Michael Weir
  • Michael Turton
  • Michael Ripberger
  • Michael Pierce
  • Michael Mills
  • Michael Johnson
  • Michael J. Caticchio
  • Michael Hart
  • Michael Creedon
  • Michael Carrafiello
  • Michael Bergeron
  • Michael Beirne
  • Michael Baim
  • Melissa Miller
  • Melissa Hille
  • Meghan Hoyer
  • Megan Spanel
  • Mazyar Amin
  • Maureen Keefe Speers
  • Matthew Hogge
  • Matt Van Wie
  • Matt Blauvelt
  • Mary Guisinger
  • Mary Buttrey
  • Mary Breckenridge
  • Mary Bausano
  • Martin Johnson
  • Marsha Carroll
  • Mark O'Hara
  • Mark Hoyt
  • Maria Mason
  • Marco DeCapite
  • Lynne Myers
  • Louise Morman
  • Lori Gee
  • Lori Chapin
  • Liza Skryzhevska
  • Lisa Schaefer
  • Lisa Balconi
  • Levi Tiechtel
  • Lesley Koth
  • Leonard McDonald
  • Laurie Reiser
  • Lauren Zuidema
  • Laura Wieland
  • Laura MacDonald
  • LaFayette Bronston
  • Kyle Linder
  • Kurt Webb
  • Kurt Hugenberg
  • Kristen Muthig
  • Krissy Saurber
  • Kirsten Roberts
  • Kerri Neville
  • Kenneth Messer
  • Kendra Seymour
  • Ken Berlekamp
  • Kelly Thompson
  • Kelly Bakonyi
  • Keith Miracle
  • Kathy McKenzie
  • Kathy Bintz
  • Katharine Dunlap
  • Kate Cropp
  • Karla Little
  • Karl Harvey
  • Karen Speckert
  • Karen Ryan
  • Karen Kullman
  • Karen De Saint-Rat
  • Karen Clift
  • Karen Citera
  • Karen Brown
  • Justin Faulb
  • Julie Rubin
  • Julie McClure
  • Judith Weiner
  • Judie Martin
  • Jonathan Edmonds
  • Jonathan Bush
  • Jon Sauter
  • Jon Hayslip
  • Johnetta Jackson
  • John Timmons
  • John Stuckey
  • John Scigliano
  • John Pascoe
  • John Lucas
  • John Keegan
  • John Jelinek
  • John Hyman
  • John Hutt
  • Joe Rode
  • Joe Horine
  • Joe Christman
  • Jocelyn Boothe
  • Jo Turner
  • Jim Squance
  • Jim Saranteas
  • Jim Paxton
  • Jim Keen
  • Jessica Loncar
  • Jesse Ghiorzi
  • Jerry Pellegrino
  • Jeremy Freeman
  • Jennifer Tully
  • Jennifer Krabbe
  • Jennifer Emore
  • Jen Franchak
  • Jeffrey Garrett
  • Jeffrey Christoff
  • Jeffrey Autrey
  • Jeffery Smith
  • Jeff Siferd
  • Jeff Prosek
  • Jeff Gandy
  • Jeff Bourgeois
  • Jeff Blair
  • Jeff Andrew
  • Jean Weaver
  • Jason Shumaker
  • Jason Martin
  • Janet Sauter
  • Jan Peter Hoffman
  • James Shelton
  • James Michener
  • James Longenecker
  • James Jackson
  • J.J. Slager
  • Iris Henderson
  • Ian Tholking
  • Ian Parsons
  • Heidi Burns
  • Heidi Bortel
  • Heather Dlugosz
  • Heather Christman
  • Harvey Juarz
  • Harry Harwat
  • Gregory Fess
  • Gregory Brown
  • Greg Niemesh
  • Grace Walton
  • Grace Edwards
  • Glenn Nichols
  • Glen Mabry
  • Gerald Becker
  • George Bennett
  • Gene Toennisson
  • Gary Owens
  • Gary Mayfield
  • Gary Coop
  • Frederick Williams
  • Fred Thiergartner
  • Eric Head
  • Emily Hanson
  • Emily Berry
  • Ellen Miller
  • Elizabeth Walsh
  • Elizabeth Robinson
  • Elise Clerkin
  • Edward Mahoney III
  • Ed Yuhas
  • Douglas Viseur
  • Donald Charnley
  • Donald Charlton
  • Andrew Higgins '19
  • Diana Berry
  • Dawn Pickerill
  • David Zack
  • David Sauter
  • David Murphy
  • David Hodge
  • David Clolinger
  • Darrin Bigony
  • Daniel Overmyer
  • Daniel Holmes
  • Cynthia Hanscom
  • Cornelius Bakker
  • Colleen Blevins
  • Colin Shimrock
  • Clint Bicknell
  • Cindy Studt
  • Cinda Pontsler
  • Christopher Murray
  • Christopher Meyer
  • Christopher Jurgens
  • Christine Von Moll
  • Christine Hewitt
  • Christine Crawford
  • Christina McClure
  • Chris Mazzocco
  • Chris Fleischer
  • Chris Connell
  • Chris Bond
  • Cheryl Templeton
  • Cheryl Ewers
  • Charles Strebel
  • Cesidio DiBenedetto Jr.
  • Cathy Moore
  • Catherine McCarthy
  • Catherine Haddad
  • Carter Phillips
  • Carrie Furnish
  • Carolyn Heal
  • Carolyn Ceccoli
  • Carole Fiedler
  • Carol Christensen
  • Carmen Irving
  • Cara Bixel
  • Bronson Oeser
  • Bridget Spielvogel
  • Brian Hyllengren
  • Brian Hudak
  • Brian Bruns
  • Brian Bartos
  • Brian Alexander
  • Brett McMichen
  • Bonnie Parliament Sherman
  • Bobby Goldwater
  • Bob Grant
  • Billy Guinigundo
  • Beth Mowry
  • Benjamin Smith
  • Benjamin Mego
  • Benjamin Lamanna
  • Benjamin Ernst
  • Becky McCauley Rench
  • Becky Adye
  • Barry Zaslow
  • Barbara Caudill
  • Anthony Chambers
  • Anna Holloway
  • Ann Weigand
  • Andy Bell
  • Andrew Pawuk
  • Amy Robertson-Smith
  • Amy Macechko
  • Amanda Reynolds
  • Alisha Huber
  • Alexis Leone
  • Alex Stites
  • Alex Baca
  • Alaine Steuk
  • Adetutu Abatan
  • Adam Miklos
  • Abby Botnick
  • Aaron Shrimplin
  • Aaron Shaner
  • Wayne Kinney
  • Venna Kaye Smith
  • Sarah Templeton Wilson
  • Sandy Slager
  • Samara Preisler
  • Robert Sanders
  • Phyllis Wykoff
  • Pate Rudolph
  • Nicholas Miller
  • Natalie Hamlin
  • Moira Casey
  • Michelle Samocki
  • Lindsay Sponsel
  • Lewis Lowe
  • Kevin Wilson
  • Kent Ernsting
  • Kelly Causey
  • Keith Lance
  • John Willis
  • Jennifer Forren
  • Jason Shaiman
  • JAMES LIPNICKEY
  • Emily Riscili
  • Elizabeth Miller
  • Dennis Hahm
  • Debbie Fackey
  • David Mulford
  • Celia Ellison
  • Brian Howard
  • Benjamin Williams
  • Anna Miskimen
  • Ann Colangelo
  • Andy Berry
  • Andrew Ellis
  • Barbara Oswald '20
  • Jill Mock '16
  • Austin Mace '16
  • John Henry '15
  • Jill Messner '15
  • Paul Atwell '14
  • Mark Stephenson '14
  • Mark Sepela '14
  • Ellen Paxton '14
  • Andrea Hill '14
  • Ziying Jiang '13
  • Tommy Jessie '13
  • Sue Clover '13
  • Lowell Greimann '13
  • Jenny Presnell '13
  • Heidi Anderson '13
  • Debbie McNaul '13
  • Patrick Haney '12
  • Michael Truax '12
  • Mary MacDonald '12
  • Greg Crawford '12
  • Emily Arnett '12
  • Pamela Heisler '11
  • Mike Fitzgerald '11
  • Michelle Buck (Rapp) '11
  • Marilyn Johnson '11
  • Kate Kuvalanka '11
  • David Lambright '11
  • Charles Rice '11
  • Megan Menker '11
  • Matthew Smith '11
  • Wade Morris '10
  • Stephanie Snyder '10
  • Patrick Turner '10
  • Michael Bruno '10
  • Kim Lijana '10
  • Judi Hetrick '10
  • Dawn Wallace-Pascoe '10
  • Christina Karas '10
  • Anthony Kresser '10
  • Steve Gisselman '10
  • Riley Cook '09
  • Lancer Weinrich '09
  • Bernard Bubnis '09
  • Algott Herman '09
  • Timothy Powell '09
  • Merin Macechko '09
  • Rosanne Ammirati '08
  • Phyllis Callahan '08
  • Kristin Meyer Callender '08
  • Kathryn Newton '08
  • Kathleen Kujawa '08
  • Joshua Birkenhauer '08
  • Jill Brannon '08
  • Jade Petermon '08
  • Meghan Foley '07
  • David Walker '07
  • Beth Zilch '07
  • Bao Wang '07
  • Michelle Johnston '06
  • Jessica Kahanek '06
  • Jaci Stiller '06
  • Douglas Arno '06
  • Amit Vyas '06
  • Timothy Cunneen '05
  • Stephanie Taddeo '05
  • Laura Perry '05
  • Kaitlin Delaney '05
  • Brian Grote '05
  • Al Hershey '05
  • Timothy Jones '04
  • Nic Kennedy '04
  • Kenneth Vincent '04
  • Kathy Kiely-Skaggs '04
  • Scott Grabowski '03
  • Kiser Buehner '03
  • Jeffery Pesler '03
  • Shawn Fenton '03
  • Jeff Craig '90
  • Steve Jackson '02
  • Lori Kelly '02
  • Joshua Bornstein '02
  • Jackie Williams '02
  • Eric Mysona '02
  • Dolores Rossman '02
  • William Robinson II '01
  • Trisha Maller '01
  • Nicole Collins '01
  • Leah Henson '01
  • Jesse Weisshaar '01
  • James Janik '01
  • Eric Goodman '01
  • Beth Armstrong '01
  • Amy West Poley '01
  • Jennifer Moloney '00
  • Daniel Lorenzetti '00
  • Amit Shukla '00
  • Susan Scott '99
  • Melissa Thomasson '99
  • Melanie Pershing '99
  • Mark Kilbride '99
  • David Jacob '99
  • Catherine Couretas '99
  • Mary Kovach '98
  • Daniel Beekman '98
  • Ben Herbstman '98
  • Megan Kuykendoll '97
  • Linda Curme '97
  • Jennifer Parent '97
  • Chrisann Shaner '97
  • Tom Szynwelski '96
  • Philip Dermody '96
  • Kurt Kuster '96
  • Jennifer Wright '96
  • Todd Underhill '95
  • Karen Yeung '95
  • Isaac Buck '95
  • Chen Ferguson '95
  • Brent Bader '95
  • Beth Myers '95
  • Joseph Hennell '94
  • Douglas Gallow '94
  • Pamela Burkle '93
  • Minodora Vancea '93
  • Harold Wilson '93
  • Charles Landes '93
  • Michael Crawford '92
  • Michael Byrum '92
  • Matt Dierker '92
  • Loreen Strasser '92
  • Jonathan Eson '92
  • Debbie Slovin '92
  • David Stanforth '92
  • Suzanne Harper '91
  • Stephen Goettsch '91
  • Sharon Rusbosin '91
  • Mark Morris '91
  • John Sizemore '91
  • Jeffrey Geisler '91
  • Dawn Kingman '91
  • Torey Corrado '90
  • Susanna Goldstein '90
  • Sarah Cummings '90
  • Robert Mullenix '90
  • Michael Augustine '90
  • Kelsey Viets '90
  • Kathryn McNabb '90
  • Gail Hanny '90
  • Eyad Musallam '90
  • David Hille '90
  • Stacey Bretz '90
  • Peter Hagerty '89
  • Matthew Cramer '89
  • Gary Luechauer '89
  • Cathy Chrysler Bell '89
  • Jill Frieden '89
  • LIsa Miller '88
  • Kyle Gephart '88
  • Dorina Kramer '88
  • Diana Owens '88
  • David Schaefer '88
  • Chris Hatcher '88
  • Peter Adler '88
  • Peter Sloan '87
  • Jenifer Eroskey '87
  • Susie Kushman '86
  • Kathy Reichenberger '86
  • Chad Schaurer '86
  • Tina Thomson '85
  • Susan Vaughn '85
  • John Gifford '85
  • Jason Hoying '85
  • Gordon Henley '85
  • Edward Council '85
  • David Thompson '85
  • Frederick Wolke '84
  • Monticha Sompolvorachai
  • Dan Halm '84
  • Billy Barger '84
  • Mary Kate Linehan '83
  • Margaret Nevrekar '83
  • Kathleen O'Hara '83
  • Dustin Riley '83
  • Andrea Cobb '83
  • Zach Carter '82
  • Kevin LeFevers '82
  • Jason Filak '82
  • Dee Curry '82
  • Beth Killy '82
  • Peter Dettlinger '81
  • Janice Rafferty '81
  • Brett Tracy '81
  • Michael Schultz '80
  • Mary Farahay '80
  • Amanda Johnson '80
  • Steve Martin '79
  • Michael Kramer '79
  • Josh Chapin '79
  • Janice Harshman '79
  • Stephen Pieklik '78
  • Michael Harrison '78
  • Gary Otto '78
  • Tom Berger '77
  • Kelly Head '77
  • James Naus '77
  • Drew Helton '77
  • David Shuffelton '77
  • Robert Morris '76
  • Justin Keen '76
  • Gary Brown '76
  • Mary Casner '76
  • Charles Sharp '76
  • Gina Watkins '75
  • Thierry Leterre '74
  • Pete Kazlauskas '74
  • Michael Milks '74
  • Katie Distelhorst '74
  • Christopher McMillan '74
  • Charles Smolky '74
  • Brandon Klein '74
  • Brady Bowles '74
  • Betty Weedy '74
  • Jenna Sauber '74
  • Jeff Pandora '74
  • Sharon Matejka '73
  • Carolyn Dudley '73
  • Ted Stewart '73
  • Tamara Schaeper-Levy '73
  • Patsy Day '72
  • Karen Megura '72
  • Susan Keyes '71
  • Larry Nicolet '71
  • Geoffrey Kannan '71
  • Don Taylor '71
  • Parker Walton '70
  • Don Lawrence '70
  • Katie Eckell '70
  • Alan Vestal '69
  • Cecilia Berg '68
  • Susan Schacter '67
  • Laura Case '67
  • Jodi Malof '67
  • James Snyder '67
  • Anna Anderson '67
  • Steph Andrews Mazzocco '66
  • David Sztyk '66
  • Sarah Brewer '65
  • Nanci Carstens '65
  • James Beare '64
  • Sue Motts
  • Scott Scrimizzi
  • Sarah Anspach
  • Samara Shuter
  • Ron Serpico
  • Robert Grossheim
  • Richard Nkhata
  • Patrick Murray
  • Michael Ruhe
  • Mark OHARA
  • Mark Hendrickson
  • Lisa Creedon
  • Lisa Berry
  • Kee Edwards
  • Katherine Rademacher
  • James Leonard
  • Greg Clark
  • Dwight Douglas Sawyer
  • David Oliverio
  • David Kallen
  • Caitlyn McIntire
  • Brian Taylor
  • Beau Samples
  • Stefanie Burke
  • Ted Lucien '78
  • Yuri Ivanenko '19
  • Mark Macechko '01
  • Leslie H McNeill
  • Charlie Smith '15
  • Kathy Gorby '86
  • Adam Darwiche '17
  • Barbara Conlin '88
  • Suzanne Young '79
  • Erin Poole '05
  • Steven Louis '07
  • Nicole Russell '08
  • Craig Huffman '84
  • Alexandra Eagleson '17
  • Tim Yuhas
  • Jennifer K. Duffy '01
  • Erin Channell '98
  • Thomas W. Clark
  • Ronald Spaulding
  • Randy Scott Allman
  • John Timothy Willis
  • Jo Fridy
  • Frederick William Wolke
  • Donald Lee Miller
  • Donald J. Baker
  • C. Trent Rosecrans
  • Brittany Nicole Clemens
  • Beth A. Zilch
  • Anthony J. Chambers '17
  • Steven R. Sadler '14
  • Dawn G. Pickerill '13
  • Timothy L. Crawford '09
  • Tamara L. Bundy '09
  • James L. Paxton '07
  • Rebecca Hambach Petraglia '04
  • Amy D. Lamborg '04
  • William P. Orth '01
  • Amy Wheeler Macechko '01
  • Jill Holland Frieden '01
  • Carrie Alexander Furnish '99
  • Scott D. Straker '97
  • Molly Arnett Farler '97
  • Michael J. Gaby '91
  • David E. Walker '90
  • John G. Murray '88
  • Kelly Roberts Marks '87
  • Liberio E. De Medeiros '87
  • Greig J. Rutherford '86
  • Peter L. McCarthy '85
  • Patrick D. Hannon '84
  • Dennis P. Jena '83
  • Margaret Ann Showalter Norton '82
  • Michael A. Rudolph '81
  • Bernie Bubnis '81
  • Michael J. Marmor '80
  • Jan P. Hoffman '79
  • Deborah Boyd Herron '76
  • Constance Borger McLain '74
  • Betsy Zuzolo Lavelle '73
  • John F. Kogge '72
  • Jon T. Runyan '71
  • Deborah Howard Scott '70
  • Calvin W. Klumb '61
  • Gregory T. Clark
  • Philip Tinne
  • Sarah E. Brewer
  • Andrew P. Berry
  • Melinda S. Myers-Shiveley
  • Ray M. Mason
  • Katie Sayler
  • Tim McGuire
  • Tracy Hunt
  • Robert W. Mullenix
  • Chad T. Weikel
  • Amanda E. Zedrick
  • Jeffrey Siferd
  • Jessica Hallberg
  • Shelley Stearns
  • Jerry Harmeyer
  • Thomas L. Brehm
  • Charles J. Rice
  • Gregory K. Gustin
  • Randy Wells
  • David Osborne
  • Rodney Boggs
  • Jennifer Beitz
  • Greg Eldridge
  • Steven Liberatore
  • Terry Rombalski
  • Michelle Lichtenstein
  • Amy W. Poley
  • Robert Barr
  • Lisa M. Otto
  • Scott B. Clark
  • Matthew M. Green
  • David C. McGrew
  • Susan C. Lipnickey
  • William Mees
  • William A. Behrend '91
  • Vicki L. Hurd
  • Valerie Kreider
  • Vaja Jhashi
  • Traci Solem Talbott '88
  • Thomas R. Kuty Jr. '94
  • Thomas Johnson
  • Thomas J. Boes
  • Thomas I. McGreevy '57
  • Thomas Fremont
  • Thomas C. Mason
  • Terry Hall
  • Terri A. Moore
  • Tania Vohs Stumpf '92
  • Suzanne Strelz Guarino '73
  • Susan T. Ruhl
  • Susan Miller
  • Susan Hill Weiland
  • Susan Easterling Spille '76
  • Susan Bailey
  • Suman Bhattacharjee
  • Sue Kindred Clover '71
  • Stuart C. Moultrie '88
  • Steven Summers
  • Steve E. Seman '91
  • Stephen Moschetta
  • Stacey A. Gibbs
  • Shirley Main Wales '61
  • Sherry Oleson
  • Shawn Turner
  • Sharon Boscarello
  • Sharon A. Gilmore
  • Shari Wanchow Calder '89
  • Scott C. Vaaler
  • Sarah S. Fernandez '10
  • Sarah Mollmann Kadlic '93
  • Sarah J. Templeton Wilson '03
  • Sarah Crozier
  • Sara Deaton Davis '85
  • Sally Vickery Harper '69
  • Ryan T. Westrick '05
  • Robert Wieder '16
  • Derek N. Gooley '12
  • Denaye D. Barahona '05
  • Debra Gordon
  • Deborah Irwin Knapke '73
  • David M. Schwope '03
  • David A. Reid
  • Danielle Whitcomb
  • Daniel J. Shipman '12
  • Daniel B. Palchick '06
  • Cynthia Blakeley Whitaker '75
  • Constance Scheper Degler '89
  • Connie Williams Hardgrove '76
  • Cindi Macioce
  • Christopher Y. Beatty '10
  • Christopher S. Dendy
  • Christopher Hegland
  • Christopher D. Mears '03
  • Christopher Burns
  • Christina Watkins McKenna '95
  • Cheryl Woodside Giffin '90
  • Chanda Ryan Dulc '75
  • Chad Ruwe
  • Chad O. Ramlow '91
  • Celine Levesque
  • Catherine U. Bishop-Clark
  • Catherine L. Levanduski '87
  • Catherine Herr Mulligan
  • Carolyn Haupt Johns '62
  • Caroline Palmer
  • Carol M. Stefanopoulos '69
  • Carol Haas Bedford '59
  • Carla Cores
  • Carl A. Frederick '91
  • Campbell Brady
  • Caitlin O'Rourke Robson '08
  • Bruce A. Dahm
  • Brian S. Harris '90
  • Brian K. Wood '89
  • Brian K. Cain '98
  • Brian J. Bartos '05
  • Brian D. Henry '04
  • Brad Orr
  • Brad Figel
  • Bobbie L. Norman
  • Billie Baldauf Maynard '53
  • Betty N. Crutcher '06
  • Betsy Later
  • Beth Y. Homer
  • Barbara Drummond
  • Avram Adler
  • Annie Sit
  • Annette Robertson Hayes '78
  • Annette Mealy Kuss '69
  • Anne M. Macala Fries '04
  • Anne Gettinger Pfluecke '69
  • Anna Perkins Holloway '10
  • Ann Clemens Schoger '90
  • Andrew Smith
  • Andrew E. Stefanovich '88
  • Andrea Thomas Faison '87
  • Andrea Moody
  • Andrea Lengel Noonan '92
  • Andre Farinazo
  • Amy R. Weisenbarger '02
  • Amy Musgrave Bradfield '79
  • Amy Montgomery
  • Amanda E. Owen '07
  • Alonzo F. Hixson Jr. '73
  • Alicia Coffman Overmyer '87
  • Alicia Burrello Platek '09
  • Alfonso Garrote
  • Aaron T. Maguire '94
  • Aaron M. Cain '93
  • Anastasia Stratis '86
  • Steve Sena '95
  • Mara Justice '11
  • Genie Thiergartner
  • William Brinkman
  • Alana Christie '16
  • Zifeng Liu '16
  • Colten T Cowell '16
  • Walt Wollet '16
  • Peter Engelhard Jr. '16
  • Suzanne Clark '16
  • Andrew Thatcher '15
  • Allen Searle '15
  • Philip A. Worsham Jr. '15
  • Tyrin Nelson '15
  • Shuting Zhao '15
  • Jennifer Stewart '15
  • Dakota Spallinger '15
  • Joseph Shapiro '15
  • Stephen Weber '15
  • Christopher Bowyer '15
  • Matthew LoPiccolo '15
  • Samantha Cappella '15
  • Alexandria Tensing '15
  • Dajana Gjyrezi '15
  • Andrew Polter '15
  • Shannon Corcoran '14
  • Taylor Dupont '14
  • Reid Jaco '14
  • Tyler Wade '14
  • Grace Hoyt '14
  • Adam B Leeds '14
  • Monica Patel Vernier '14
  • Nicholas Smith '14
  • Brian Richardson '14
  • Zachary Miller '14
  • Jessica Schmidt '14
  • Stephen Novak '14
  • Alec Herskowitz '14
  • Thomas Hohman '14
  • Erin Yasutake '14
  • Caitlin Roney '14
  • Tolulope Perrin-Stowe '14
  • Nicole Onorato '14
  • Mark Woerner '14
  • Alexander McCorkle '14
  • Sarah Anderton '14
  • Rachel Cannon '14
  • Erin Mizer '14
  • Taylor Celestin '14
  • Alex Thomas '14
  • Weimeng Chen '14
  • Taylor Davis '14
  • Lauren Bracken '14
  • Taylor Delph '14
  • Stephen Dudas '13
  • Dominic Ashby '13
  • Eric Holland '13
  • Hanna Espen '13
  • Jayce Duquette '13
  • Richard Hurley '13
  • Daniel Paolo '13
  • Regan Arnold '13
  • William Cox '13
  • Chrissy Brogan '13
  • Andrew Moore '13
  • Sara Magrino '13
  • Logan Dick '13
  • Ashley Ceroli '13
  • Benjamin Rogers '13
  • Destin Grayson '13
  • Courtney Osborn '13
  • Sarah Koncos '13
  • Yang Yang '12
  • Kristen Yagley '12
  • Zachary J. Williams '12
  • Matthew Taylor '12
  • Alaina Morman '12
  • Terrence Gilhooly '12
  • Emily Browning '12
  • John Brockman '12
  • Michael Bencsik '12
  • Elizabeth Burch '12
  • Nicholas S Huber '12
  • Michaela E. Malone '12
  • Kristin E Gooley '12
  • Jennifer Batty '12
  • Nicolette Antonio '12
  • Scott Usher '12
  • Katharine Stango '12
  • Michael Bearer '12
  • Evelyn Brown '11
  • Halligan Wexter '11
  • David Schrumpf '11
  • Brett Jenkins '11
  • Jacqueline Giliberti '11
  • Jonathon Clinard '11
  • Nicholas A Charles '11
  • Robert Brooks '11
  • Christopher Carey '11
  • Anthony Ramstetter Jr '11
  • Brian Bitzer '11
  • Kurt Kadon '10
  • Brad Ballinger '10
  • Grant Roberts '10
  • Brian J Muller '10
  • Lauren Gentzler '10
  • Jonathan Fernandez '10
  • Erin Mills '10
  • John Killings '10
  • Shamika N Karikari '10
  • Jeanne Franke '10
  • Amanda Beatty '10
  • Joseph Wingenfeld '10
  • Eric Doerr '10
  • Kaitlyn Taulbee '10
  • Adam Rector '10
  • Jennifer Hawley '10
  • Matthew Hoffman '10
  • Molly Sexton '10
  • Franklin W Budde '10
  • Jason Hightower '09
  • Nicole Newton '09
  • Emily Pfeffer '09
  • Michael P McDonel '09
  • Nicholas Platek '09
  • Rachel Vertuca '09
  • Kurtis Grimes '09
  • Michael Roth '09
  • Kyle Bowman '09
  • Tyler Bradshaw '09
  • Michael J Scott '09
  • Kathryn Kapala '09
  • Terry Hamer
  • Brock Miskimen '03
  • Darrell Fletcher
  • Katy Lysaght '09
  • Jennifer Feran '08
  • Rita Gross '08
  • Tyler Schlater '08
  • Melonia Bennett '08
  • Stephen Staed '08
  • Kathryn Thompson '08
  • Michael Zoller '08
  • Monica Ivey '08
  • Marc Fend '08
  • Kristen Witham '08
  • Nicholas Fortman '08
  • Justin Kubat '08
  • Adam Davis '08
  • Jessica Barker '08
  • Christopher C Mack '08
  • Jeffrey C Pritchett '08
  • Eileen Ward '08
  • Andrew Bailer '08
  • Christopher Pompizzi '08
  • Kathryn A Duxbury '08
  • Erica Suding '07
  • Daniel B. Leonard '07
  • Grant Dorian '07
  • Matthew Brown '07
  • Scott Robson '07
  • Andrew Kasik '07
  • Lisa Sponseller '07
  • Zackery Tutino '07
  • Kristen Haas '07
  • Ryan Holloway '07
  • Andrew McNealy '07
  • Geoffrey Lane '07
  • Adam Cook '07
  • Lindsay Morgan '07
  • Lauren Hall '07
  • Jeffrey Day '07
  • Ross Owen '07
  • Drew Jesse '07
  • Jonathan Bennett '07
  • Jeff Schwab '07
  • Jonathan Edwards '07
  • Chelsi Day Ghiorzi '07
  • Robert M Dunlap '07
  • Eric Graybill '06
  • Thomas Hartmann '06
  • Julie Frampton '06
  • Nichole Scaglione '06
  • David Wellspring '06
  • Christie Pickrell '06
  • Joseph Buoni '06
  • Kelly Morgan '06
  • Laura Stake '06
  • Eric Teske '06
  • Graham Taylor '06
  • William Ochoa '06
  • John R Lewis '06
  • Michael J Broshear '05
  • Anthony C Fries '05
  • Brahmananda Mulaka '05
  • Jonathan K Sanford '14
  • Samantha Bowyer '12
  • James Keene '05
  • Eugene Gorelik '05
  • David J Laux '05
  • Joseph Madrigal '05
  • Stephanie Simon Bartos '05
  • Regan Henry '05
  • Whitney Feld '05
  • Maureen Westrick '05
  • Kristin Hull '05
  • Cara Hanson '05
  • Lindsay Richey '05
  • Brian Rice '05
  • Alison Martin '05
  • David Barahona '05
  • Geeta Kaveti '05
  • Sarah Tefs '04
  • Jon W Troutt '04
  • David Brantley '04
  • Samuel K Hamilton '04
  • Jessica Flint '04
  • Emily Mears '04
  • Kurtis Barney '04
  • Jared Hill '04
  • Mark Minnick '03
  • Rebecca Schwope '03
  • Amanda Townsend '03
  • Erika Schmitt '03
  • Rachel Barrett Knight '03
  • Brian Kelly '03
  • Alicia M Roberts '03
  • Katherine Christoff '03
  • Ann Vyas '03
  • Stephanie Hersh '03
  • Jason M. Donnell '03
  • Corrine Witherspoon '03
  • Edward Szczepanik '03
  • Matt Jones '03
  • Kathryn Moore '03
  • Jeremy Hase '03
  • Andrea Vonderheide '03
  • Jill Wells '03
  • Jean-Marc Couvillion '03
  • Naomi Torrance '03
  • Larry Campana '03
  • Jacqueline Hardgrove '03
  • Judy McAfee '02
  • Jill Waldner '02
  • John Weisenbarger '02
  • Katie Tucker '02
  • Lee D Heckman '02
  • Rebecca Way '02
  • Elizabeth D Truta '02
  • Stefanie Isley '02
  • Eric Stauffer '02
  • Brett Bilins '01
  • Mary Yack '01
  • Blake Hankins '01
  • Michael Jones '01
  • Lori Reyas '01
  • Stephen Brandenburg '01
  • Thomas Northrup '01
  • Shanna Brichler '01
  • Bethany Hoang '01
  • Alexander Sulfsted '01
  • Natalie Angel '01
  • Aminah Clark '01
  • Erica Davis '01
  • Ryan R Dlugosz '01
  • William Horton '01
  • Jason Szalanski '01
  • Timothy A Emond '01
  • Richard Mather '01
  • John Locklier '00
  • Amanda Burma '00
  • Marieme Dassanou '00
  • Kristen Kalonick '00
  • Mary Lynne Hasty '00
  • Steven Beckley '00
  • Jennifer Teal '00
  • Cory Thomas '00
  • Jennifer O'Brien '00
  • Sonia Postema '00
  • Nathan DeDino '00
  • Jessica Weese '99
  • Eric Marinich '99
  • Julia M Campbell '99
  • Karin Cain '99
  • Arul Ebenezer '99
  • Amanda Keener '99
  • Mark Eckell '99
  • Christopher Dehn '99
  • Mark Thewes '99
  • Jessica L. James '99
  • Courtney Pelz '99
  • Heather Tompkins '99
  • Joanne McCoy '98
  • Sherstin Lommatzsch '98
  • Trevor Prior '98
  • Todd Rohloff '98
  • Lea Eriksen '98
  • Sara Graf '98
  • Ben Tobe '98
  • Gregory Lockert '98
  • Jason Spratt '98
  • Jonathan Blair Snavely '98
  • Holly Mattei '98
  • Robin Lindquist-Grantz '98
  • Maria Peracchio '98
  • Dan Podojil '98
  • Jennifer Hartwell '98
  • Erin Cherewatti '98
  • Corry Guffey '98
  • Nicholas Drobotij '98
  • Lori Payeur '98
  • Judith Campbell '98
  • Allison Shick '97
  • Kevin Ott '97
  • Megan Bradley '97
  • Andrea Long '97
  • Shane T. Carlin '97
  • Matthew Brueseke '97
  • Mary Beth Middendorf '97
  • William R Shoker '97
  • Rebecca Wanzo '97
  • Robert C. Johnson '97
  • Damion Crannis '97
  • Brian Lutes '97
  • Angela Stockton '97
  • Christopher M Naples '97
  • Melissa Klug '97
  • Anthony Tersine '97
  • Laura Bellows '97
  • Andrew Hicks '96
  • Adrienne Swift '96
  • Johanna Dillon '96
  • Mark Thurnauer '96
  • Brant Parry '96
  • Young Ko '96
  • Gretchen Potts '96
  • Jason Stinebaugh '96
  • Lee Ann Shoker '96
  • Jonathan Koral '96
  • Paula Pletcher '96
  • Tonya S Bovender '96
  • Mark Zogbaum '96
  • Jay Laufenberg '96
  • Eric Higgins '95
  • Pamela Tipps '95
  • Darin Wolter '95
  • Lori S Serpico '81
  • Allison Goodman '02
  • Beth Frey '93
  • Riley Suter '16
  • Samantha Bowyer '12
  • Evelyn Pershing
  • Brock Miskimen '03
  • D. Hogarth '94
  • Jennifer Harler '94
  • David Schwab '94
  • Stephanie Ross '93
  • Kendra R Larrick '93
  • Scott Stumpf '93
  • Mark Homer '93
  • Jason Puckett '93
  • Jeffrey Kadlic '93
  • James Bruzas '93
  • James Wise '93
  • Nathaniel Vietor '93
  • Cynthia Veraldo '93
  • Traci R Fee '93
  • Lindsey A McNickle '93
  • Jennifer Weaver '93
  • James Herlihy '93
  • Tracy Sabetta '93
  • Mark Gaudet '93
  • Stephanie Cain '93
  • Jonathan Hellstedt '93
  • Jan Maltinsky '92
  • Jon Houze '92
  • Rhonda Chambal '92
  • Laurie Grabowski '92
  • Douglas S Parsonage '92
  • Elizabeth Ann Seman '92
  • Tia Ramlow '92
  • Lisa Makara '92
  • Todd Schulte '92
  • Stacey Hartley '92
  • Jacqueline Smiley '92
  • Satonya Fair '92
  • Guy Liesch '92
  • Jorge R Blanco '92
  • Scott Meiners '92
  • Rebecca Ravas '92
  • Andrew Noonan '92
  • Debra McDonald '92
  • Anthony Coplen '92
  • Timothy Kirtley '92
  • Tricia Aultman '92
  • Dorsey Wisotzki '92
  • Mark Hentemann '91
  • Jeffrey Becker '91
  • Amy Goring '91
  • Laura Niemer '91
  • Peter E Murray '91
  • Laurie M Robinson '91
  • Tony Collins '91
  • Kara O'Donnell '91
  • Barry Hoehn '91
  • Leigh Ann Inskeep-Simpson '91
  • Douglas C Hodge '91
  • John Troutwine '91
  • Carolyn Micheli '91
  • Brian Mannion '91
  • Darren Hurst '91
  • George Uschold '91
  • Linda Lake '91
  • Rene Behrend '91
  • Patrick DeMarco '91
  • Craig Cowan '91
  • Julie Andrews '91
  • B. Lee Whitaker '91
  • Edmund Grant '90
  • Diane Butterfield '90
  • Charlotte Oslund '90
  • Tracy Whiting '90
  • Jordan Muller '90
  • David M Garrison '90
  • Eric Roland '90
  • Rebecca Kim '90
  • Michael Miller '90
  • WendyS Cochrane '90
  • Stephanie McCracken-Tirey '90
  • Kevin Giffin '90
  • Amy Mees '90
  • Karyn Frederick '90
  • Brian C Gillespie '90
  • Christine Walsh '90
  • John Schoger '90
  • Deborah K. Davidson '90
  • Lesley Harris '90
  • Gina Stec '90
  • Sarah Martin '89
  • Michelle Swinney '89
  • Julie Walker '89
  • Christopher Camino '89
  • Todd Cail '89
  • Gregory Takas '89
  • Richard Busch '89
  • Jeffrey Kinder '89
  • Brandon Carr '89
  • Elizabeth Becht '89
  • Angela M Faccenda '89
  • Edward Kirkpatrick '89
  • Kevin Jones '89
  • Karen Lender '89
  • Brian Sallay '89
  • Randell Bowling '89
  • Mary Rogero '89
  • John Groseclose '89
  • David Welsh '89
  • Lynnmarie Wood '89
  • Lucian A Szlizewski '89
  • Robert B. Blaha '89
  • Karen Baker '88
  • Daniel R. Pfahl '88
  • Ian Berry '88
  • Shari Calder '88
  • Kyle Ellis '88
  • Marybeth Radomski '88
  • Robert Wray '88
  • Mary Robinson '88
  • Matthew Konn '88
  • Kelly Moultrie '88
  • Kellie Slovis '88
  • J. Andrew Zeisler '88
  • Julianne L Hunter '88
  • Michael Lisi '88
  • Robert Degler '88
  • Jennifer Jakaitis '88
  • Nancy Chafin '87
  • Philip Karl '87
  • Elizabeth Harris '87
  • Mark Pierret '87
  • Andrew J Szabo '87
  • Jeffrey Fogle '87
  • Patrick Dixon '87
  • Stephanie M Hegland '87
  • Michael Bridges '87
  • Mary S Winters '87
  • Barry J Bram '87
  • Sally Previte '87
  • Gregory Overmyer '87
  • Thomas Crehan '87
  • Gregory Kurtz '87
  • Frederic Mayer '87
  • I-Ju Chu '87
  • Valerie A Sauer '87
  • Michael Fath '87
  • JR Gear '87
  • Erich W. Schock '87
  • Liberio De Medeiros '87
  • Henry Veleker '87
  • Lynn Billing '86
  • Sandra Sebastian '86
  • Kathleen A. Krause '86
  • Mark Harris '86
  • Katherine Mayer '86
  • M. Lively '86
  • Charles Hall '86
  • Brian P Kuhn '86
  • Christy Esmahan '86
  • Sara Ingram '86
  • Patricia O'Toole '85
  • Sarah R Parker '85
  • Mark A Pine '85
  • Lisa M HerrmannCarlson '85
  • William Kloss '85
  • Donald Emerson '85
  • Ted W Knapke '85
  • Thomas J Bruns '85
  • Vikki Swanson '85
  • Jeffrey Folker '85
  • Julianne Dourson '85
  • Constance Hendy '85
  • Gary Bucci '85
  • Leigh Grubbs '85
  • Nani Carroll '85
  • Henry Hockeimer '85
  • Van Spanos '85
  • Michael P Angle '84
  • Dana Calkins '84
  • Thomas Davis '84
  • Elizabeth Gonzalez '84
  • Sharon Marosi '84
  • Aya Duruz '84
  • Penny Masters Boes '84
  • Thomas Croce '84
  • Michael Wells '84
  • Scott May '84
  • Gregory Edwards '84
  • Kris Livingston '83
  • Deborah Ryan '83
  • David Henderson '83
  • Carolyn Isler '83
  • Maryanne Zeleznik '83
  • John Taylor '83
  • Thomas Novack '83
  • Whitney Tussing '83
  • Vic Gideon '83
  • Anne F. Bruno '83
  • Thomas Miller '83
  • Peter Gilreath '82
  • Jeff Noe '82
  • Mary Zabel '75
  • Linda Roether
  • Vickie L. Stanforth '85
  • Moira Casey
  • Margaret Kresser '07
  • Douglas Pontsler '79
  • Kim Ross '82
  • Scott Harshman '82
  • Laura Rombalski '82
  • Michael G. Uthe '82
  • Mary Jo Ohman '82
  • Mark Jordan '82
  • Mary Ann Myers '82
  • Cathy Oettinger '82
  • Ann Goldenberg '81
  • Jean C Richardson '81
  • Alice Von Loesecke '81
  • Carol Anderson '81
  • Timothy K Carey '81
  • Hardy Faison '81
  • Timothy Eichenauer '81
  • David Crowder '81
  • Michael Manos '81
  • Douglas Banks '81
  • Christopher Albrecht '81
  • Tim Zechar '81
  • Heidi Yoakum '81
  • Ernest Nimmons '81
  • Michael Liebsch '80
  • Steve Berke '80
  • David Hughey '80
  • Timothy Halpin '80
  • Richard A Wandling '80
  • Judith Hall '80
  • Leslie Dunn '80
  • Timothy Stafford '80
  • Lisa Fisher '80
  • Patricia Wych '80
  • Kirk Morris '80
  • Donald Durbin '80
  • Denise M Frey '80
  • Cheryl Young '79
  • Deborah Bottoni '79
  • Bradley Myers '79
  • Donald Hayes '79
  • Lynn McClellan '79
  • April Oakes '79
  • John Selhorst '79
  • Jean Holloway '79
  • Daniel Shaffer '79
  • Mary Manning '79
  • Jeffrey P. Later '79
  • Douglas C Pontsler '79
  • Bryan Christman '79
  • Michael D Ellis '79
  • Kristina Williams '79
  • Peggy Jeffries '79
  • Kimberly Ogle '79
  • Jayna Johnson '79
  • Kari E Hannibal '78
  • Elizabeth Stager '78
  • Linda Edwards '78
  • Mario Macioce '78
  • John Manolukas '78
  • Margaret Adams '78
  • M. Page Woodward '78
  • Stephen Eroskey
  • Geoff Allman
  • Elizabeth McAfee '78
  • Karen Johnson '78
  • Michael O'Neil '78
  • Jennifer Brunner '78
  • Paula Lindon '78
  • Cynthia Klek '78
  • Jeffrey A Hall '78
  • Susan M Ballard '77
  • Gregory Moore '77
  • Susan Rapier '77
  • Art Gardella '77
  • Amy B Young '77
  • Lynn Watson '77
  • Patrick M. Fay '77
  • George Bosarge '77
  • Jane Neuenschwander '77
  • Kent W Spille '77
  • Jeffrey Ragle '77
  • Jennifer Pfordresher '77
  • Richard Ksenich '77
  • James Sliger '77
  • Jodi Bond '77
  • Pamela Liebhard '77
  • Nancy Laria '76
  • Jeffrey Meyer '76
  • Kent Studebaker '76
  • Rick Taylor '76
  • Douglas Baker '76
  • Barbara Streitenberger '76
  • Chris Ryder '76
  • Sarah Lindsay '76
  • Martha Seaton '76
  • Barbara Fisher '76
  • Margaret Champley '76
  • Clarissa Coffey '76
  • John Bradfield '76
  • Lorri Robinson '76
  • Michael Chimney '76
  • Brooks Andrews '75
  • Sandra Beehner '75
  • Jill A Hyman '75
  • Terri Abare '75
  • Parke Hardgrove '75
  • Cynthia Whitaker '75
  • Jan Knight '75
  • Mary Mariscalco '75
  • Tomasina Stephon '75
  • Susan Mescher '75
  • James Dulc '75
  • John K Maloney '75
  • Catherine A Brown '75
  • Carol Miller '75
  • Kenneth Sigman '75
  • Ann Whelpton '75
  • Richard T Ryan '75
  • Douglas Lehman '75
  • Dennis Pilawa '75
  • Bradley W Yeung '75
  • Wendy Cagwin '75
  • Kenneth L McFarlan '74
  • Cheri Chandler '74
  • Patricia Zwiebel '74
  • James Tipple '74
  • Tommy Atkins '74
  • Ted Kuhnen '74
  • Sally Hayhow '74
  • Stephen Gilmore '74
  • Thomas Mitchell '74
  • Carolyn McKenna '74
  • Donna Coleman '74
  • Deborah Anthony '74
  • Gary Morgan '74
  • Joan Stoutenborough '74
  • Lee Holly '74
  • Marilyn Hixson '73
  • Frank Guarino '73
  • Martin Heselov '73
  • Wayne Garver '73
  • Michelle Dorsi '73
  • Gail G. Gay '73
  • Danny Folino '73
  • Patricia Hoffman '73
  • William Harbron '73
  • Constance Swank '73
  • Stephen H Spyrison '73
  • Paul Liu '73
  • Douglas Alecci '73
  • Diane Nemeth '73
  • Joseph Etter '73
  • Gary Smiga '73
  • Sharon Harwat '72
  • Sarah Reutlinger '72
  • James White '72
  • James Teufel '72
  • Adele Foy '72
  • Margaret H. Candor '72
  • Brenda Dunlap '72
  • Fred Brisker '72
  • Julie K Murphy '72
  • Debra Wilson '72
  • Donald Altland '72
  • David Hirsch '71
  • Campbell B Brady '71
  • Terry Wright '71
  • Judith Sander '71
  • Phyllis J Dawkins '71
  • Michael Wightman '71
  • Linda McLean '71
  • Russell Maurice '71
  • Kathleen Dahm '71
  • Alicia Lein '70
  • Sallie Ervin '70
  • Thomas Hall '70
  • Annette Gorman '70
  • Steven Lillie '70
  • William Lammers '70
  • Pamela J Feick '70
  • Carla S Hutchens '70
  • Nancy Handler '70
  • Marie McNelis '70
  • Anne H Mund '70
  • Edward Hoyes '70
  • Robert Fairchild '70
  • John N Clover '70
  • Thomas Hurd '69
  • Judi Anderson '69
  • Ellen G Worthington '69
  • Marsha Caplan '69
  • Paul Comolli '69
  • Stephen Pearl '69
  • John Pfluecke '69
  • James F Shanahan '69
  • Stephen Kuss '69
  • James Gross '69
  • Jane Edwards '69
  • Kenneth Hilty '69
  • Dennis Kopcial '69
  • Allan Lehman '69
  • James Crawford '69
  • Susan Tamker '69
  • Pamela J Fay '69
  • Ronald A. And Betty Neal Crutcher '69
  • Susan Whitehead '68
  • W J Ross '68
  • Barbara Egan '68
  • Michael Pennington '68
  • Emily Coxe '68
  • James Harper '68
  • Albert Cemel '68
  • Nurline Holmes '68
  • J. Kirk Rogers '68
  • Tim Johnson '68
  • Gerald Butler '68
  • Nancy Curtiss '68
  • Carol Spears '67
  • Gary Reichlin '67
  • Joyce Reid '66
  • James Beatty '66
  • Margaret R Smith '66
  • Alana Waldorf '66
  • Harry Begley Jr '66
  • Roger Pryor '66
  • Jane Kinzinger '66
  • Mary Miller '66
  • Marty Cummins '66
  • W. Nicholas Ingram '66
  • John Howard '66
  • Thomas Schneider '66
  • Laurelie M Wallace '65
  • Stuart Burke '65
  • John Utsinger '65
  • Pamela Kressmann '65
  • Carlton James Conrad '65
  • Sandra Clark '65
  • Susan Moore '65
  • Richard Heimsch '65
  • Michael T Huber '65
  • Marjorie A Ravas '65
  • Nancy Mann '65
  • Karen L. Miller '64
  • Charles Henning '64
  • Wayne Moore '64
  • Kathleen G Boykin '64
  • Tryon Rosser '64
  • Thomas Rannells '64
  • Jon Kissinger '64
  • John M Sydell '64
  • Carolyn Wilcox '64
  • Tula Pendergrast '63
  • Merrie Brown '63
  • Michael Blacker '63
  • Lynn Stauffer '63
  • Carolyn Martchenke '63
  • Merle Maxwell '63
  • William Bregar '63
  • Floyd Rhoades '63
  • David N Houghtaling '63
  • Judith Staubly '62
  • Marjorie Thompson '62
  • Peter Latham '62
  • Richard S Lane '62
  • Bruce Johns '62
  • Stanley J Wales '61
  • Bruce Chapman '61
  • William Long '61
  • Anne Weissenborn '61
  • William Negron '61
  • Gary L. Courts '61
  • Sally Volkert-Bissell '60
  • Frank Dearden '60
  • David Goldstein '59
  • Odell Richardson '59
  • John Ruhl '59
  • Andrew Stefanopoulos '59
  • Marilyn Jacobs '59
  • William H Bedford '58
  • David Warren '58
  • Thomas Harvey '58
  • Thomas Shupp '58
  • Richard H Melkerson '58
  • Frank Jirovec '57
  • David Lynch '57
  • Ann Willard '57
  • Doris Ross '56
  • Nancy McKee '56
  • Mary Johnson '56
  • Iris Veomett '55
  • James Norwood '55
  • Nancy M Andrews '55
  • Lawrence Hawkins '54
  • James Neef '53
  • Gayle Barrett '53
  • Sarah Patterson '52
  • John B Haney '52
  • James H Maynard '52
  • John Spangler '50
  • Edith Wissman '50
  • Mary Jane McGreevy '50
  • Ruth McDonald '49
  • Martha A. Davis '47
  • Gregory Clark
  • Victoria Farhat
  • Marsha Flack
  • Emanuela Fremont
  • Kevin Kreider
  • Martin Kruger
  • Jerry Martin
  • Jerry Miller
  • Horatio Enacopol
  • Scott Major
  • Michael Connolly
  • Tamara Stratford
  • Carmen Farinazo
  • Britt Johnson
  • Fred Galvan
  • Stacy Bennie
  • Nicole George
  • Priscilla Luh
  • Priscilla Pedraza
  • Lisa Bolyard-Herron
  • Maureen Canter
  • Joyce Figel
  • Juan Ardura
  • Michelle Turner
  • Christelle Breuer
  • Terry O'Connell
  • Bruce Gibbs
  • Nunzio Boscarello
  • Jess Oleson
  • Matthew McCauley
  • Angela Busby-Blackburn
  • Theresa Summers
  • Rebecca Turk
  • Stacy Gannon
  • Jon Cameron
  • Rita Bhattacharjee
  • Blanca Torio
  • Ellen Burkhardt
  • William Minton
  • Jennifer Pilkington
  • Daniel Talbott
  • Lewis Rudy
  • Alayne Brenneman
  • Peter Crozier
  • Monique Lewis
  • Patricia Smith
  • Mary Smith
  • Lisa Ward
  • Michael Whitcomb
  • Elissa Vancura
  • Jodi Hier
  • Marianne Beer
  • Stacia Taylor
  • Grissel De La Torre Orellana
  • Laura Radke
  • Katherine Northrop
  • Kyle Jones
  • Vivian Kotchman
  • Eric Keeney
  • Sarah Harrington
  • Douglas Fisher
  • Richard Chan
  • Kathleen Burns
  • Patricia Anderson
  • Hope Adler
  • Noel Moschetta
  • Kymberly Oltrogge
  • Sally Dillehay
  • Julie Major-Frunz
  • John Prusakowski
  • Monica Summers
  • Carolyn Pomeranz
  • Tsuneo K Ferguson
  • Tammy Mallue
  • Stuart Palmer
  • Andrew Cores
  • Eileen Groh
  • Simone Thompson
  • Brett White
  • Jodeene Flade
  • Susan Kauss
  • Stephanie E. Vaaler
  • Ryan Cornett
  • Michelle Kuhl
  • Xristina Stirling-Rubins
  • Jennifer OConnor
  • Michael DiStefano
  • Cherie Fouse-Harper
  • Linda Bernhold
  • Kathleen Henrikson
  • Casey Nicole Peugh
  • Scott McHenry
  • Jayne Brownell
  • Warren Bailey
  • Susan Shibley
  • Diana Small
  • Laura Guggenheim
  • Theresa Berger
  • Scott Smith
  • David Moody
  • Chrisine Roth
  • Jeffrey Boothe
  • Brenda Cain
  • Rosalie Karr
  • Mary Abraham
  • Stephanie Cox-Batson
  • Mark Weiland
  • Ulla Smit
  • Darrell O'Conner
  • Catherine Wright
  • Joseph Waesche
  • Donna Scrivener
  • Jonathan Grenier
  • Michael Gordon
  • Kim Kunimoto
  • Daniel Folk
  • Tamara Jhashi
  • Charles Gormley
  • David Hart
  • Rozelia Park
  • Cheryl Orr
  • Rob Quigg
  • Tom Loss
  • Edward Crumley
  • Stephen Walters
  • Keith Hamilton
  • Edward Drummond
  • Vivian Garrote
  • Richard Norman
  • John Yang
  • Lawrence Mulligan
  • James Smith
  • Georgana Taggart
  • Paul Nolan
  • Carolyn Mason
  • David Meyer
  • Audrey Kumler
  • Kevin Speers '96
  • Susan Manning '06
  • Rae Ann L Herman '89
  • Laura Kumler '99
  • Harry Bauer '08
  • Julie Garrett '96
  • Douglas Malek '04
  • Maria & John Shannon
  • Mike Kumler '97
  • Mark Hanny
  • Timothy Goist '86
  • Dan Lijana '03
  • David Rench McCauley '07
  • Mike Kumler '97
  • Marilyn Juarez '76
  • Tim Stiller '08
  • Kristen Fleischer '90
  • Geoffrey Robinson '03
  • Lisa Werwinski '13
  • Mostafa Modir Rousta
  • Delaney Kumler
  • Ann Bader '81
  • Alex Kumler
  • Marisa Hutchinson '11
  • Taylor Love '12
  • Geoffrey Robinson
  • Mike Kumler '97
  • Nathaniel Kaelin '09
  • Carolyn Bowles '98
  • John H Stuckey '66
  • Erin Kumler
  • Brittany Wegusen '08
  • Suzanne Gereg '21
  • Benjamin Gibbons '94
  • Holly Bonewit-Cron
  • Natalie Lakes '19
  • Tom Fogarty '92
  • Ellen Paxton
  • Stephen Bakonyi
  • Trisha Andrews
  • Sarah Templeton Wilson
  • Michael Shoffner '15
  • Margaret Maier '15
  • Emily Berry '01
  • Sarah Templeton Wilson
  • Emily Berry '01
  • Keith Gilland '07
  • Joseph James
  • Kay Hummel '65
  • Cathryn LeFevers '87
  • Louis Ditoppa
  • J. Parker Walton '12
  • Shizuko Watanabe
  • Kristin Bush '91
  • Suzanne Geisler '87
  • Vaishali Raval
  • Nicholas Pearson '08
  • Caleb Saunders
  • Charles Mack
  • Tammy L. Kernodle
  • Elizabeth Johnson
  • Michael Douglas
  • Allen J. Searle '15
  • Nicholas D. Smith '14
  • Bradley M. Bundy '13
  • Kimberly Pohlman Tavares '12
  • Nicole A. Russell '12
  • Angeline M. Smith '11
  • Drew C. Ruckelshaus '10
  • Laurel Roether Baca '10
  • Michael J. Scott '09
  • Anna M. Gearhart '08
  • Dawn Keller White '07
  • Jayne E. Whitehead '06
  • Carrie Scherer Chambers '05
  • Nicholas J. Petraglia '04
  • Kevin A. Wilson '04
  • Joy M. Usner '03
  • Ruth M. Orth '02
  • Paul P. Eversole '01
  • Mark D. Macechko '01
  • Emily Burns Berry '01
  • Brian Furnish '01
  • Elizabeth A. Miller '99
  • Heidi L. Bortel '99
  • Mackenzie Becker Rice '99
  • Marie E. Radina '98
  • Susan Baker Brehm '97
  • David K. Beitz '96
  • Andrew C. Farler '96
  • Elizabeth Byrkett Killy '95
  • Enrico Blasi '94
  • Paula Kiesel Green '93
  • Amy Duval Moore '93
  • Steven C. White '93
  • Jonathan Ralinovsky '92
  • Joan Ehrhardt Walker '91
  • David M. Leurck '91
  • Jill Wilhelm Gaby '91
  • Michelle Sears Thomas '91
  • Ronda Lancaster '89
  • Mary R. Rogero '89
  • Lucian A. Szlizewski '89
  • Kathryn T. Myles '89
  • Patricia L. Rudolph '88
  • Randi M. Thomas Esq '88
  • Kathryn B. De Medeiros '87
  • Lisa A. Dankovich '87
  • Janet E. Hurn '87
  • Carol A. Klumb '85
  • Steven M. Thole '85
  • Kevin P. Marks '85
  • Timothy E. Jones '85
  • Carol Martino Jones '85
  • Jane Karnes Straker '84
  • Susan J. Hurst '84
  • Judith Williams Hannon '84
  • Susie Brower Sadler '84
  • Daphne L. Eldridge '84
  • James E. Lipnickey '83
  • Michael D. Norton '82
  • Laura Lieder Rombalski '82
  • Leslie Stanley Marmor '80
  • Amy Ramsey Hoffman '80
  • Cheryl D. Young '79
  • Roderick E. Nimtz '79
  • James M. Shiveley '79
  • Susan E. Gertz '79
  • Barbara K. Jena '78
  • Constance Hickey McCarthy '76
  • Wilford H. McLain III '75
  • Daniel J. Herron '75
  • Karen S. Clift '75
  • Pam Seibold '73
  • Bobbe Isler Burke '70
  • Steven D. Manz
  • Samantha L. Hainline
  • Andrew Zimmer
  • Jerry W. Martin Jr.
  • Holly M. Bonewit-Cron
  • Lindsay G. Sparks
  • Thomas W. Chorny
  • Stephanie A. Davis
  • Bradly W. Corbin
  • Bennyce E. Hamilton
  • Laura A. Weibel
  • Paul F. Bland
  • Kenneth A. Pipenger
  • Elizabeth A. Rohrbaugh
  • Patrick J. Lindsay
  • Tsuneo K. Ferguson
  • Charles T. Martin
  • Daniel J. Menkins
  • Casey N. Peugh
  • William J. Brechin
  • Corey Watt
  • David L. Meyer
  • Charles Rey
  • David A. Sayler
  • Elizabeth C. Bath
  • Chase Speaks
  • Barnali Gupta
  • Roseann McGuire
  • Charles E. Burns
  • Jonathan H. Grenier
  • Donald J. Ferguson Jr.
  • Virginia B. Wickline
  • Zachary C. Zedrick
  • Kathleen E. Ramsey
  • Cynthia Klestinec
  • Michael B. Roth
  • Cranston R. Rogers
  • Michael S. Kabbaz
  • Marianne Cotugno
  • Alexandra Weikel
  • Scott L. Walter
  • Timothy J. Kresse
  • Michael B. Dobias
  • Elaine C. Witter
  • Anthony W. Rose
  • Paula R. Murray
  • Patterson L. Wells
  • John R. Bowblis
  • John Darrell Hallberg
  • Perry A. Richardson
  • Lisa M. Ellram
  • Jason R. Palmeri
  • David M. Woods
  • Deborah A. Beyer
  • Elizabeth R. Mullenix
  • Pamela R. Hogeback
  • Jeanne James '21
  • Lynn J Bakker '84
  • Robert Poth '17
  • Megan Ortner '07
  • Angie Smith '98
  • Elizabeth A. Rohrbaugh
  • Patrick J. Lindsay
  • Tsuneo K. Ferguson
  • William J. Brechin
  • Kevin Kuethe '01
  • Courtney Bernard '14
  • Rachel J Thompson '89
  • Gregory Patton '03
  • Donald Ferguson
  • Anne M Grossheim '90
  • Jim Thomson '73
  • Susan Dirr
  • Jane E Anderson '79
  • Gregory Bieler '14
  • Joan E Nicolet '71
  • Johanna Jackson '09
  • Beverly DeHart
  • Katey Blauvelt '06
  • Karen E Megura
  • Gregory Bieler '14
  • Jennifer Doerflein
  • Maggie Smith '08
  • Daniel Filey '99
  • Rory Bailey
  • Rory Bailey
  • Mark J. Chouteau
  • Ayodele O. Abatan
  • Martin J. Lavelle
  • Jane S. Hunt
  • Belinda J. Rutherford
  • Tammy J. Gustin
  • Evan C. Lichtenstein
  • Wendalyn A. Mason
  • Jeanne A. Harmeyer
  • Ellen C. Paxton
  • Sean A. Poley
  • Moira E. Casey
  • Howard P. Vail
  • Emilie K. Davis
  • Karen S. Moss
  • Madelyn M. Detloff
  • Patricia C. Hunter
  • Jennifer L. Cox
  • Cynthia S. Osborne
  • Linda L. Ward
  • Joyce J. Fernandes
  • Leslie Haxby McNeill
  • William G. Shawver
  • Steven A. Baker
  • Duncan H. Beer
  • Carolyn A. Haynes
  • Heather A. Kogge
  • Leah L. Harris
  • Vincent T. Frieden
  • Lisa Boggs
  • Theodore O. Pickerill
  • Rob Schorman
  • Teddy W. Wong Jr.
  • Terri F. Barr
  • Cheryl J. Gibbs
  • Wenxi Liu
  • Steven R. Elliott
  • Garry Bowyer
  • Patti H. Liberatore
  • Chris L. Otto
  • Jerome Conley
  • Robin L. Parker
  • Carolyn H. Keiffer
  • Suzanne Nenni Clark
  • Kathryn B. McGrew
  • Diane Delisio
  • Carolyn J. Condit
  • James M. Stearns
  • Robert A. Applebaum
  • Ronald B. Scott
  • John F. Keegan
  • Susan Insoft
  • Steven Insoft
  • Sarah Woiteshek
  • Cathy Howell
  • Carl Bishop
  • Constance Royer
  • Diana Royer
  • Gary Steelman
  • Keith Grant
  • Sandra Johnston
  • JEnnifer Yamashiro
  • Susan Marine
  • Peggy Schubert
  • Mary C Lester '79
  • Kathryn Merz '92
  • Jennifer Vestal '89
  • Curtis W Ellison
  • Carolyn Walters
  • Rory S Bailey
  • Erin Schaefer '95
  • Ursula S Bradshaw
  • Rory Bailey
  • Tara McCullough '04
  • Sarah Templeton Wilson
  • Jennie Cherry '84
  • Rory Bailey
  • David M Golden '77
  • Katherine Duso '16
  • Rory Bailey
  • Sara Nickovich '01
  • Colleen DAY '04
  • Seamus Wilmot
  • Kelly Harrington '11
  • Patrice Saniel Banrey
  • Rory Bailey '78
  • Margaret Dettlinger '86
  • Katherine Thoss '02
  • Steven E Dalton '77
  • John Martello '18
  • Michelle Beekman '01
  • Lorraine Horine '86
  • Lori And David Gee
  • Judith L Toure '74
  • Pat Chase
  • Steve Dalton '77
  • Elizabeth Skogland '03
  • Philip J Anderson '04
  • Christine Kinstedt
  • Katie Stango '12
  • Kevin LaManna '02
  • Jennifer Nicole Ward
  • Catherine Hart '96
  • Gibson Olpp '91
  • Thomas Burkle '70
  • Steven E Dalton '77
  • Susan E Pittman '84
  • Beatrice T Naulleau
  • Dianne Driessen '74
  • David (Chuck) Grantz '70
  • Jennifer Hendrickson '99
  • Margaux Payne
  • Jane E Aerni '92
  • Charlie Chase
  • Brent Moore '94
  • Jaclyn Gardner Wyatt '02
  • Elizabeth Miller
  • Steve Chase
  • Nancy Kramer
  • Jacob H Levine '09
  • Terri Hammond '85
  • Rebecca Wuerthele '93
  • Mara Lamanna '90
  • Emily Slager '00
  • Judy Ellers
  • Brad Bundy '12
  • Tom J Bruns '85
  • Kevin J Murray '95
  • Susan Venn '84
  • Kathryn Barnett '04
  • Ellen Gallow '77
  • Mike Uthe '82
  • Mary E Farahay
  • Emily Slager '00
  • Alex Owens '17
  • Tim Armstrong '84
  • Jacob Levine '09
  • Kevin Malof '90
  • Carla Zack '93
  • John Vaughn '78
  • Tom J Bruns '85
  • Barbara Weinrich '68
  • Bo Zhang
  • N Anne Mayfield '63
  • Laura Dermody '08
  • Morgan Buckey '10
  • Jennifer Beardslee
  • Mike Uthe '82
  • Thomas J Bruns '85
  • Andrew Goldstein '83
  • Gina Verticchio '02
  • Brad Bundy '18
  • Michael Parent '96
  • Jim Samocki '92
  • Lauren Corbin '81
  • Christine LeFever '95
  • Andrew P Bixel
  • Sara Linder '10
  • Courtney Varela '07
  • Emily Carroll '17
  • Jim Samocki '92
  • Parker Johnston '12
  • Clint Massie '16
  • Bethany Smith '01
  • Jennifer L Greimann '71
  • Richard Steuk '67
  • Jennifer Fink '14
  • Michael Windisch '97
  • Robert Barnwell '78
  • Jessica Warner
  • Ronee Scigliano '81
  • Danny Hayden
  • Martha Henry
  • Miles Horton '10
  • Jeanette E Laser
  • Benjamin Case '03
  • Thomas Williams '63
  • Matthew Scarr '91
  • Alyssa Olson '11
  • Martha Henry
  • Dan Thompson
  • Brandon M Fogel '18
  • Catherine Hoffman '12
  • Kurt Webb '13
  • Laura Boyd '78
  • Elisabeth Mox '11
  • Guorong Jiang '90
  • Kent Bradshaw
  • Kurt Webb
  • Jim Conrad '65
  • John Nicodemo '03
  • Jill Hyman '75
  • Kristen Keen '10
  • Andy Cummings '92
  • Joshua Murphy '17
  • Chad Nester '96
  • Erik Niehaus
  • David Munday '99
  • Jeff Ameen '01
  • Bruns, Lauren
  • Kurt Webb
  • Angela Gisselman '08
  • Cherise Hairston '89
  • Amanda Carter '01
  • Janis J. Toennisson
  • Matthew Miller
  • Rebecca McGovern '81
  • Amanda Robinson '17
  • Ellen Paxton
  • Douglas Norman
  • Timothy R Wight '92
  • Greg Daugherty '01
  • Joseph A Brinkman
  • Ellen Paxton
  • Merle A Fox
  • Michael Pandora '14
  • Ryan Anderson '17
  • Angela Gisselman '08
  • Judy Siders '86
  • Alice LeVert '82
  • Matthew Newton '04
  • Peter Citera '97
  • Kelly Edginton '03
  • Vincent Owens
  • John Cook
  • Michael Pandora '14
  • Daniel Gault
  • Christopher Miller '90
  • John C. Pascoe '91
  • Brianne Safer '18
  • Joan Walker '91
  • David E DeLaet '91
  • Jennifer Marin '98
  • Ali Miller '14
  • Brenda Smolky '95
  • Brianne Safer '18
  • Kyle Hutcheson '08
  • Sherrill Sellers
  • Virginia L Keen
  • Mark Dougherty '73
  • Diana Winett '21
  • Shilpi Tiwari '09
  • Allison Schultz '06
  • Mark Sullivan '81
  • Jacqueline Forbes '92
  • Melanie A McAllister '89
  • Jennifer Beardslee
  • Charles Husemann '95
  • Tyler S Bradshaw '09
  • Janel Wetzel
  • Elizabeth Booher '04
  • John Merrick '04
  • Raymond Mock '82
  • Kathy Clolinger '90
  • Herbert Jaeger
  • Tripp Walsh '18
  • Sheryl Mabry '84
  • Kathleen A Haubrich
  • Amanda Grandjean '13
  • Steven Von Sothen '98
  • Charles Myers '73
  • Kristin Cupido
  • Dana Wechter
  • Michael A Baim
  • Kim Milliren
  • Rachael Lange '17
  • Steven Byrne '81
  • David Carlton '80
  • Grant VanEerden '06
  • Dan Carroll
  • Thomas Chorny
  • Benjamin Schapman '14
  • Benjamin Mazer '08
  • Sarah Emery '18
  • Steve Baldwin
  • Mark Eckell '99
  • Jeanne Jurasek '91
  • Roderick Nimtz '79
  • Katie Byrkett '00
  • Taylor Freking '14
  • Frank Hewitt
  • Steven Boone '81
  • Sarah Emery '18
  • Larissa Spreng '11
  • Roderick Nimtz '79
  • Kim Bennett '78
  • Traci Anderson
  • Diane Keenan '70
  • Kristen A Muthig '05
  • Tiffany Johnston '92
  • Sara Shaner '11
  • Rick Anderson
  • Matthew J McGrievy '97
  • Richard Bretz
  • Meredith A. Baker '11
  • Christine Rose Rudwall '89
  • Adrienne Ardis Edgren '04
  • Andrew M. Barnes '04
  • Ashleigh E. Whitt '03
  • Joseph A. Shacat '00
  • Lisa Morgan Hink '79
  • Elizabeth Kenworthy Hillyard '70
  • Patricia Mendenhall Smith '61
  • Ruth E. Hoecker '52
  • Nancy Blatt Denlinger '48
  • Stanwood Dickman '56
  • Edward J. Hojdar '74
  • Charles A. Lacy '62
  • Margot Olson Cooley '62
  • George H. Orphanides '72
  • William J. Wasko Jr. '62
  • Walter C. Getz '73
  • Carol Nickelsen Olt '59
  • Kay Snider Kraatz '67
  • Louise Tubbesing Lawrence '47
  • Barbara Musgrove Loesel '54
  • Marilyn Lindemuth Swisher '68
  • Gerald B. Lee '74
  • Sue Null Kibler '54
  • Ann Liggett Erwin '69
  • Mary L. Prather '66
  • John E. Evans '70
  • Ruel A. Charles Jr. '79
  • Breck E. Gabler '87
  • Jana M. Reynolds '90
  • June Werner Stone '59
  • Frances Deck Louderback '80
  • Terry C. Allan '66
  • Mathew M. Yanik '96
  • Michael T. Rowan '80
  • Brenda P. Kenyon '96
  • Peggy Hopper Pearson '53
  • Sarah Darby Leon '83
  • Ruth Zecher Young '72
  • William B. Shuford '80
  • Kala Moynihan '91
  • Krista Warren
  • Michael Burkhart '93
  • Andrew David Hansen '94
  • Matthew Frazier '12
  • Brett David Tracy '09
  • Cecil Bryan Wilson '01
  • Jan E. Eighme '74
  • Richard Bretz
  • Hillel Gray
  • Teresa L. Blair
  • Renate Crawford
  • Kathleen Squance '89
  • Elizabeth Moynihan
  • Jimmy Dudley '18
  • Suellyn Miller
  • Kevin Bowman '84
  • Xiaojuan Zhou '11
  • Deborah Hopen '75
  • Tommy Wessendarp '17
  • Mark Wendel, M.D. '00
  • Teresa L. Blair
  • Michael Dully
  • James P Henderson '61
  • Anthony C. Sumrall '75
  • Wayne Howest
  • Allison DeCapite '94
  • Marcia Wilson '65
  • Hamed Samandari
  • Benjamin Decker '15
  • Ashley Korn '10
  • Brent Shock '92
  • Charlotte Dully
  • Trina Howes
  • Brian Miller
  • Steve Brockelbank
  • John Millard
  • Alyssa Ridley '17
  • Wayne Howes
  • Paul Varadi '78
  • Steve Brockelbank
  • Clark Alan Kelly
  • Jason Leto '05
  • Steve Brockelbank
  • Doug Curry '85
  • Ann L. Timmons '83
  • Paul Savoie
  • Eric Johnson
  • Gregory Brock '03
  • Joseph Hornsby '07
  • Alex Wortman '18
  • Wayne Howes
  • Jeffrey T. Horvath '03
  • Debbie Smith
  • Jack O'Brien '18
  • Kim Stewart '87
  • Alan Cady
  • Shannon Tower '97
  • Ashley Mulhern '15
  • Anthony C. Sumrall '75
  • Lauren K Brassfield
  • Anthony C. Sumrall '75
  • Randall Makee '94
  • Tammy Allen '83
  • Mark Sheidler '76
  • Stephen E Raster '70
  • Warren Cocke '13
  • Judith K Martin
  • Julie Chamberlain '98
  • Julie Shuffelton '78
  • Gilbert Koedel '66
  • Cherie Pandora '75
  • Elizbeth K Robinson '96
  • Stephen Wilson '94
  • Abigail Morgan
  • Donald J Rafferty
  • Mark Sheidler '76
  • Carli Williams '14
  • Joy Usner '03
  • Michelle Rosecrans
  • Kelly Bennett '11
  • Laurel Baca '10
  • Daniel E Spira '94
  • Auriel Buchanan
  • Mark Sheidler '76
  • Ronald M Taddeo Md '91
  • Rachel O'Malley
  • Lauren Mayer '20
  • Diane F Perlmutter '67
  • Sandra Smith
  • Carrie Chambers
  • Matthew Borden
  • Jessica Staubach
  • Kelly Paulenich '14
  • Joy Usner '03
  • Tonya Moryl '89
  • Leslie L. Marmor '80
  • Mary Kay Whiston
  • Tom Herbert
  • Ryan A. Young '12
  • Jessica Matuska Allman '03
  • DeVona G. Miller '08
  • Ruth A. Willis
  • Jennifer Heil Clark '88
  • Jacqueline Clair Webb '96
  • Bradley W. Okel
  • Ronda Webb Spaulding
  • Marie A. Ramagli '88
  • Wendy L. Hardy '13
  • David G. Zilch '84
  • Amy A. Bartter '89
  • Jay G. Fridy
  • Deborah S. Baker
  • Michelle M. Rosecrans
  • Shilpi J. Tiwari '09
  • Mary B. Wolke
  • Kelly M. Donathan
  • Cherie Pandora '75
  • Kenneth Todd '91
  • Breanna Robinson '08
  • Michael V Emling '11
  • Mark Sheidler '76
  • Robert Sherman '73
  • Moira Casey
  • Mary Jo Moore
  • Cherie Pandora '75
  • Jason Tran
  • Karen Post
  • Mark Sheidler '76
  • Mary K Gottschalk '91
  • Annie Green '85
  • Timothy Carberry
  • Kenzie Bryant '17
  • Beth Davidson
  • Ryan Griffis
  • TJ Belieu
  • Adam Shumate
  • Tom Keaney
  • Jalen Mitchell
  • David Connell
  • Mason Barger
  • Tyler Thamann
  • Seth Strong
  • Ross Hamey
  • Harry Marhoffer
  • Adrian Garcia
  • Daniel Ivers
  • Trey Moore
  • Collin Bobo
  • Tyler Schram
  • Brandon Carroll
  • Kade Russell
  • Lunden Damuth
  • Dalton Suter
  • Blake Ripperger
  • Jake Fishburn
  • Caleb Caudill
  • Zach Prusinski
  • Michael Seebock
  • Jake Fields
  • Blake Stultz
  • Dustin Skinner
  • Drew Jackson
  • Alec Gregory
  • Josh Harrison
  • Jared Monhollen
  • Marshall Rich
  • Ian Foreman
  • Zach Holiday
  • Alex Stefanidis
  • Bryce Couch
  • Joe Monroe
  • Daulton Miller
  • Anthony Crouch
  • Max Leigh
  • Adam DeLaet
  • Colton Cobb
  • Tyler Langguth
  • Cameron Stapleton
  • Ben Briede
  • Ryan Ziels
  • Brad Kunkel
  • Nick Pangallo
  • Andrew Kreke
  • Paul Donisi
  • Nick Stewart
  • Joey Johnson
  • John Schultz
  • Dane Galloway
  • Cameron Signorino
  • Jake Meyer
  • Aaron Casey
  • Dalton Hansel
  • Jordan Mock
  • Eric Hammerle
  • Jarrod Hall
  • Aquiles Estepan
  • Mykelti Akemon
  • Andrew Johnson
  • Austin Boggs
  • Triston Busick
  • Darrel Grissom
  • Eric Minshall
  • Ruth Orth
  • Belinda Martindell
  • Jeweldene Baker
  • Joyce Thall
  • Janet Crawford
  • Jacqueline Osust
  • Dwayne Hunter
  • Sarah Wells
  • Sarah Dennis
  • Rick Walker
  • Aaron Brown
  • Kelven Moss
  • Mike Neri
  • Barbara Brooks
  • Brian Welch
  • Abby Cramer
  • Douglas Delong
  • Taylor Lane
  • Dan Kloenne
  • John Leisinger
  • James Leisinger
  • Drew Lawrence
  • Ben Irvin
  • Spencer Moore
  • Noah Johns
  • Tyler Overberg
  • Velasco (Check #5668)
  • Velasco (Check #6621)
  • David Moore
  • Donna Bradley
  • Anonymous
  • The Appalachian Community Development Association
  • James A. Stabler
  • Divisions Maintenance Group
  • Mary L. Salter
  • Douglas Aldr '58
  • Ms. Martha Jane Spain
  • Mr. And Mrs. Michael D. Mulligan (Katherine L.)
  • W. Lynn And Stefanie Darbyshire '65
  • Margaret Boerke '85
  • V. Frances Sack '79
  • Rena Blevins '/a
  • Mary Vogel '/a
  • Mark E De Saint-Rat '69
  • Robert H Rusbosin
  • William O'Hara '08
  • Megan Pellegrino '01
  • Dana Cox
  • Kelly Meyer '91
  • Mark Sheidler '76
  • Jeffrey P Dahoda '80
  • Tristan Diegel '20
  • Richard Jefferson '11
  • Andrew Schuster '92
  • Charles S Sellars
  • Camilla McMahon
  • Bob Davis
  • Ryan Gilley '16
  • Janet Marshall
  • Shannon Wells '21
  • Sophia Siambekos Weibel '90
  • Matthew G Palla '19
  • ET Moroney '81
  • Caleb Stidham '18
  • Connie Webb
  • Shannon M Johnson '98
  • Carol Belanger '89
  • Susanne Hagerty
  • Derek Adye '98
  • Angelia M. Hansford
  • Tonya Nkhata '08
  • Jacob Robinson '08
  • Karen Claus
  • John Balconi
  • Karen M O'Hara '04
  • Brian Snell '69
  • Susan Koegel '84
  • Kent Peterson '08
  • Seth Bringman '04
  • Susanne Sadler '84
  • Bettylu Bryan
  • Megan Rand '98
  • Mark MacDonald '06
  • Ashleigh Whitt '03
  • Bill Precious
  • Scott Mann '99
  • Wendy Waters-Connell '87
  • Anna Radke
  • Christopher Kuhlmeyer '99
  • Toni Gebhart
  • Randi Thomas '88
  • Kimberly Hoyt '91
  • Jeff McNaul '80
  • Phillip Ebner
  • Kimberly Duncan '79
  • Nimisha Mohan Krishna '14
  • Jennifer Mysona
  • Hui Hui Ooi '10
  • Joseph Johnson
  • Megan Parsons '98
  • Ben Trevarthen '97
  • Marilyn Eson '75
  • Moira Casey
  • Justin Kruse '05
  • Trevor Pearson '13
  • Amanda Diekman
  • Megan Ward '17
  • Tammy Brown '89
  • Elizabeth Boucek
  • Jennifer Clark '88
  • Joseph Johnson
  • Laura Waiss
  • Robert Davidge '06
  • Julie Nickum
  • Lee Sanders
  • William E Turner '67
  • Kathleen Craig '62
  • Christopher Traner '12
  • Denise Bunge '84
  • Suraj Maraboyina '01
  • Lee Sanders
  • Juhi Shukla
  • Hanna Otto '19
  • James Dover '61
  • Barb Acomb '76
  • Nicole Gomaa '02
  • Shilpi Tiwari '09
  • William Miller '67
  • David Greenbaum '92
  • Jeanne S. Mayer '53
  • Timothy Reynolds '06
  • Jean Hahm '66
  • Traci Anderson '08
  • Jane Straker '84
  • Benjamin Angowitz '16
  • Martha E Weber '07
  • Faye Tash
  • Alex Hirzel '10
  • Samantha Ledford '11
  • Sarah Stern
  • Nicholas Miller '14
  • Autumn Edwards '96
  • Amy Augustine '98
  • Nicholas Miller '14
  • Andrew Berry
  • Nicholas Miller '14
  • Michael Shafer '94
  • Alyssa Straight
  • Andrew Berry
  • Shamika Karikari '10
  • Steven Schuchart
  • Kevin Blakeley '03
  • Caitlin Mazurek '12
  • Timothy C Sandusky '78
  • Karen J Yaworski '83
  • Shamika Karikari '10
  • Jeff Horlacher '69
  • Dean Franklin '83
  • Sarah Sharp
  • Caitlin Duckworth '15
  • Monica Carson '13
  • Jason Eiche '99
  • Kristen M. Jacob '13
  • Rich Bohon
  • James M. Gordon
  • Susan K Schaurer '98
  • William Thorn '69
  • Jade Davon Petermon
  • Alison Pales '01
  • Mariam Kassem
  • Karen Simpson
  • Kathy Schmitt
  • Dave Schmitt
  • Jenna Vettel
  • Matt Vettel
  • John M. Jeep
  • Cheryl Gibbs
  • David Killen
  • Janet Talberg
  • Mary Beth Canfield
  • Carla Meyers
  • Casiana Hilton
  • E. Barry Hilton
  • Cathy Bishop-Clark
  • Carolyn Keiffer
  • Amy Palmer
  • Kim Palmer
  • David Palmer '83
  • Ann Coyne
  • Matt Golis '95
  • Rosemary Fisher '69
  • Lee Fisher '68
  • Rollie Johns
  • Teresa Johns
  • Jane Irwin
  • Christine Browner
  • John Browner
  • Christopher Branche
  • Karol Watson
  • Susan Carroll
  • Frank Carroll
  • Kim Lubeck
  • Larry Lubeck
  • Ron Hall '70
  • William Thorn '69
  • Valerie Hodge
  • Jen Prikkel
  • Lisa Ellram
  • Erik Hansen '15
  • Kevin Messner '94
  • Suraj Maraboyina
  • John Fulford '74
  • Judy Brinegar '03
  • MaryAnn Thompson
  • Dan Basar '13
  • Kevin Messner '94
  • Cassidy Ryan '07
  • Ryan Fry '18
  • Daniel M. Stewart '16
  • Ekaterina Gay
  • Andrew Roberts '14
  • Anna Studer
  • Elizabeth Mullenix
  • Patricia McNab
  • Scott G Harshman '82
  • Daniel Krancevic '14
  • Kristine Charlton '88
  • Andrew Roberts '14
  • James Slager
  • Darrin And Cheryl Bigony
  • Kyle Dettra '10
  • James G. Flaherty '80
  • Edward A Czekaj
  • Lindsay Miller '05
  • Hyla Kallen
  • Christopher Jurgens '97
  • Tsuneo Ferguson
  • Benjamin L Walker '10
  • Keith Bookbinder
  • Chris McMillan '11
  • Paula Taliaferro
  • Megan Jones '99
  • Luke Chen '00
  • Darlene (Dee) Kinney
  • Azizeh Yousefi Moshirabad
  • Brent A Emore '00
  • Alex Blavatnik '86
  • Chad Weikel
  • Kathryn Myles '89
  • Chrissy Ormond '06
  • Leah Bluemel '13
  • Joe Reel '10
  • Rachel Korineck '10
  • Katherine Schmidt '05
  • Barbara Jeppe '94
  • Angela Burtis
  • Connie Sidley '72
  • Katie Vogel '12
  • David A Dafoe '84
  • Heather Barbour
  • Darren Harp '97
  • Kathie Wollney '16
  • Hugh Seyfarth '00
  • Kim Tavares '12
  • Connor Doherty '08
  • James B Avery '86
  • Pamela Messer '17
  • Joseph C Snyder
  • Robert B Botnick '01
  • Muhammad P Jahan
  • Jennifer Gilbert '88
  • Andrew Berry
  • Caitlin A Harrington '08
  • Jennifer Gilbert '88
  • Emily Hennell '08
  • Stacy Tholking '98
  • Kathleen Spicer '87
  • Jennifer Gilbert '88
  • DEBBIE L Fackey '08
  • Andrew Troller '12
  • Sharon Frank
  • Tony Ganger '87
  • Michael Roth
  • Shaun Reiff '02
  • Jennifer Gilbert '88
  • Trudy Aebig
  • Michael Roth
  • Amy O'Keefe '90
  • Kelly Wassum '02
  • Pamela Diwik '86
  • Bruce Anderson
  • Krishnendu Ghosh
  • Michael Forbes '88
  • David Miller '04
  • Alexis R Zehler '12
  • James George '76
  • Erika Burk '10
  • George Fischer '66
  • Mike Wolf
  • Steven Herman '83
  • David Pennock
  • Carol Joyce
  • Courtney Dietrich '05
  • Michael Pure
  • Kimberly S Logsdon
  • Kyoseong Ku
  • Gina Petonito
  • Cheryl Jessogne '95
  • John P Schaefer
  • Andrea Derrington '67
  • Stephen Lytle
  • Ashton Spann '16
  • David Schryver '87
  • Robert Harrison '69
  • Katie Pirigyi
  • Kelley Crouch '99
  • Sharon Lyford Parrish
  • Ted Light
  • Jonathan Kerr
  • Douglas Coffin
  • John D Hummell '10
  • Andrew F Thatcher '15
  • David J Mead '13
  • Don Morner '73
  • John Rieger '13
  • Kathy Sullivan
  • Beatrice T Naulleau
  • Suzanne Kunkel
  • Richard Rice
  • James Van Kuren
  • Gayle Fiedeldey
  • Kathleen Chase
  • Athena Scalzi '21
  • Julie Schanie
  • Susan Johnson
  • Lisa And Rodd Whelpley '90
  • Dawn Hensley
  • Starla Wing '17
  • Hirenkumar Gami '17
  • Patricia Loo
  • Theresa Millard
  • Timothy Kresse
  • Nicki Barrett '16
  • Yue Peng '20
  • Suzanne Martin Stricklin
  • Mary E Farahay '83
  • William Berg
  • Matthew Hamparian '87
  • Stella Luggen '13
  • Cindie Ulreich '11
  • Martha D Smith '12
  • Marie Ramagli '88
  • Eran Sargent '15
  • Nancy Kern-Manwaring
  • Rachel Petri '12
  • Ben Keller
  • Frederick Carmean '77
  • Jane Doster
  • Aziza Alaoui '13
  • George Nierlich '66
  • Andrew Jacobs '07
  • Sarah Dahlston
  • Timothy Book
  • Cory Ross '20
  • Bonnie Satcher
  • Geralyn R. Timler
  • Rachel Brewer '17
  • Tracy Strock
  • Amy Davenport '11
  • Terry Borgert '69
  • Charles E Gilbert '21
  • Donald Doskey '69
  • Norm Friedman '64
  • Marquita Smith '04
  • Renee DeGraff '84
  • Loren Beadle '80
  • Karen E Megura
  • Jay Fridy
  • Robert W Krause '70
  • Jacklyn Heikes '17
  • Angela Barger
  • Caryn Neumann
  • Catherine C Grimm
  • Todd McFall '97
  • Craig Bennett '98
  • Tracy Troxel '01
  • Kathryn McGrew
  • Jacqueline Daugherty
  • Aimee Yeager '14
  • Donald Noltemeyer '73
  • Susan Geoghegan
  • Julia Wilbers '04
  • Suraj Maraboyina '01
  • Pam Beigh
  • Nicole Cavalier '03
  • Steven Sawyer '94
  • Marshall Wolf '64
  • Leif K Skillrud '11
  • Liang Wu '08
  • David Matthews '09
  • Scott Glaser '90
  • Daniel Cefaratti '90
  • Nathan Wahrer '17
  • Andrew Duncan '07
  • Jennifer Brown '04
  • Una Hrnjak '10
  • Jeffrey Baker
  • Kathy Wilfong
  • Barbara Hendricks
  • Ellen Yezierski
  • Daniel Nathan
  • Diana Rappleye
  • Lori Beran
  • Heather Harris
  • Sarah Ertel
  • Arthur Eberhardt
  • Michelle O'Meara
  • David Storms
  • Janet Burge
  • Kenny Schlueter
  • Anna Parsons
  • Joslyn Dennis
  • Marie Parsons
  • Emily Loefgren
  • Kristin Kerestman
  • Elizabeth Rohrbaugh
  • John Mulligan
  • Channon Lemon
  • Mary McPherson
  • Thomas Kilyk
  • Guadalupe Temiquel- McMillian
  • Heather B Johnston
  • Tami Baughman
  • Carole Barnsley
  • Monica Misey
  • Mitchell Harris
  • Gary Lane
  • Jan Mitchell
  • Debbie Crowder
  • Michael Crowder
  • Gaby Meissner '20
  • Rachel Zetwick '18
  • Marta Stewart '18
  • Nicole Lucas '18
  • Carly Traynor '17
  • Korey Smith '17
  • Sebastian Diaz-Rodriguez '17
  • Michelle Nugent '15
  • David Gayda '15
  • Jordan Moran '15
  • Carrie A Cain '15
  • Quincy Walker '15
  • Jennifer Weis '15
  • Heather Walker '15
  • Taylor White '14
  • Archer K Hill II '14
  • Jean Paul Mugizi '14
  • Katelyn Hilgers '14
  • Robert P Smayda Jr '14
  • Yuchen Shan '13
  • Joseph Colleran '13
  • Jack Zugay '11
  • Kyle Toman '11
  • Hallie Gallagher '10
  • Hannah Wallace '10
  • Peter K Harnish '10
  • Stacey Goers '08
  • Kristen Katerakis '08
  • Ryan Repko '08
  • Robert J Graessle '08
  • Callista Plemel '07
  • Linda Jirouskova '07
  • Vartan Davidian '06
  • Patrick Lynch '06
  • Ninad Bondre '06
  • Melissa K Buhrlage '05
  • Roger Soroka '04
  • D Michael McGowan '03
  • Laura Hall '03
  • Stephanie E Hanson '03
  • Michael Pellegrino '02
  • Matt McGill '02
  • Cameron Connor '02
  • Michael Valente '02
  • Mike O'Brien '01
  • Molly Moorhead '01
  • Dante A Fiocca '01
  • Timothy M Kingman '01
  • Vaughnetta Caldwell '00
  • Karl Kurt '98
  • Rosie Foley '98
  • Mark Walker '98
  • Lori Kroth '97
  • Nicole Meyers '97
  • Susan Brehm '97
  • Suzanne Coyle '97
  • Jennifer Bell '96
  • Marya Cassandra '96
  • Dawn Barrett '95
  • Stephen Harry '95
  • Joel Fliegel '94
  • Paul Naumoff '92
  • Aaron Ort '92
  • Loyal A Eldridge III '91
  • Anne Emmerth '90
  • Barrett Tripp '90
  • William Darling '90
  • Marc Schneider '90
  • Luke Hankins '90
  • Jennifer Gilbert '88
  • Michael Orn '88
  • Trish Peifer-Arens '87
  • Lisa Dankovich '87
  • Michelle Girard '87
  • Michael L Koenig '87
  • Albert Park '86
  • Charles T Hall '86
  • Karla Berger '85
  • Jeffrey A. Ratliff '83
  • Michael J Gausling '83
  • Kip Alishio '83
  • Scott Ellsworth '83
  • Joanna Pennington '83
  • Alicia Arnold '83
  • Susan Esler '83
  • Jane Moore '82
  • Raymond Mock '82
  • Rodney Little '82
  • Joseph C Lilly '80
  • Becky Russo '78
  • Ed Rothman '78
  • Kathleen L. Wissinger '78
  • Joel Levy '78
  • Kenneth Levine '78
  • Denise Lumpkin '75
  • Gregory Smith '75
  • Louise Morman '75
  • Cynthia Howard '75
  • Suresh Sachdev '74
  • Dan Burns '71
  • Mark E Heggie '71
  • David H. Lehman '71
  • Janis Ryan '71
  • Michael D Bevis '70
  • David Martin '69
  • John Palo '69
  • Thomas Swinehart '69
  • David M. Hutchins '69
  • Keith Hughes '68
  • JR Williams '68
  • David B. Shuffelton '66
  • Mary E Biddinger '66
  • John Comer '65
  • Jon Bachelder '64
  • Wayne R. Moore '64
  • Dan Rothstein '64
  • Barbara R Hetrick '64
  • Robert Hart '63
  • Thomas Williams '63
  • John Buttrey '60
  • Philip Mellon '59
  • Noell Vaughn
  • Kim MacNeill
  • Auriel Buchanan
  • Krystal Meyer
  • Karen Moss
  • Mitch Korn
  • Jenny Rapson
  • Samara Preisler '05
  • Carol Cardetti-Berger
  • Bethany Brose
  • Deb Risik '79
  • Craig Carlson '93
  • Susan Carrafiello '20
  • Patricia Stark
  • Ann Scrimizzi '82
  • Jon Puz '03
  • George Barnett
  • Beth Oliverio '91
  • Madeleine Truax '07
  • Garrett Taylor '15
  • Sophia Fifner '08
  • Curtis W Ellison
  • Shilpi Tiwari '09
  • Steve Feldmann
  • Kathleen Smith
  • Nicole Bravard '96
  • Marc Rubin '75
  • Christopher Watkins '80
  • Candace L. Crist
  • Anthony Rose
  • Judith Matsko '76
  • Gary R Van Cott '73
  • Linda Getz '73
  • Stacy Cook '21
  • Tim Symons
  • Robert K Smith '72
  • Robert Johnson
  • Melanie Andrew
  • Kristina Ross
  • Shelley Pieklik '02
  • Teresa Radomski-Bomba
  • David Hopkins '63
  • Randall Smith '83
  • Robert K Smith '72
  • Suellyn Miller
  • Cecilia Monique Minniear '17
  • Jared Abramowitz '17
  • Kelly Mills '03
  • Laura L. Fukui
  • Kris Ehmke '75
  • Bruce J Weingart '87
  • Elizabeth Kazlauskas '89
  • Mike Albertson '83
  • Brandon Saurber '08
  • Kelly V Blythin '86
  • Jessica P Herald '06
  • Bruce J Weingart '87
  • Tracy Byrum '91
  • Deborah Beyer
  • Steve Siambekos '03
  • Dave Sauter '77
  • Diane Luckman
  • Alexander Thomas '14
  • Alhaji Bah '14
  • Jennifer Cunneen '04
  • Bruce Weingart '87
  • Laura Mego '09
  • Moira Casey
  • Amanda Alvarado '17
  • Moira Casey
  • John Miller '81
  • Mitch Dorner '19
  • Jennifer Spielvogel
  • Timothy Beer '85
  • Jean Richardson '81
  • Donna Rohlfer '06
  • Cindy Crawford
  • Beth Harwood '79
  • Jeffrey Cordoba-Harig '80
  • Meredith Baker '11
  • Toni Butler
  • Jennifer Rode
  • Kevin Parker '95
  • Jason Rosenberg '11
  • Diane Holden '06
  • Susan Hemm '91
  • Carli Renee Williams '14
  • Paul Christensen '54
  • Austin Robert Fast '10
  • Griffin Marshall '07
  • Barry Shaner '85
  • Sean Poley
  • Deborah Scott '70
  • Annie Herbstman '08
  • Donald J Ferguson
  • Thomas Mitchell '74
  • Ryan Callender '95
  • Laura E Atwell '75
  • Jessie Slaughter '20
  • Visha Ritter '68
  • Kevin Messner '94
  • Kevin Northup '99
  • David Black '19
  • Thomas Mitchell '74
  • Kevin Fitzgerald '20
  • Eric Weaver '00
  • Daniel R McKenzie '74
  • Ann M. D'Amico '79
  • Ima Doofus
  • Saundra Smith
  • Gina Sares '05
  • Michael D Macechko '05
  • Diane Luechauer '82
  • Dan Hamlin '12
  • Bob Weber '90
  • Carol Anne Longenecker '78
  • Kevin R. Messner '94
  • Donna L Haugh
  • Dan Hamlin '12
  • Joane Harper
  • Michael Gruss '99
  • Carla DeGirolamo '03
  • Kristen Taylor
  • Matt McClure '94
  • Allan Lynch '03
  • Tom Mullett
  • Emily Krouse '09
  • Carly Wade '09
  • Madison Thompson '20
  • Herb Kettenacker
  • Joseph Hornsby '06
  • Angela Bicknell
  • Shannon Scott '87
  • Raymond J Krabbe '98
  • Belinda Barr '72
  • William Harley '69
  • Robert Yavor '04
  • Jen Seabaugh
  • Leslie Schleman '96
  • Zac Zedrick
  • Krista Lambright
  • Jonathan Slager '02
  • Timothy Johnson '68
  • Ricardo Treviño Jr. '15
  • Alexandra Weikel
  • Paul H. Frazee
  • Kelly Viseur '83
  • Craig Bowman '90
  • Lisa Valela '99
  • Kevin A. Wilson '04
  • Matthew Wray '03
  • Jordan Cropp '00
  • Katie Bond '08
  • Patricia Levi '65
  • Stephanie Eson '11
  • Michael D Macechko '05
  • Rachel Lanka '13
  • Amy Altman '93
  • Cynthia Murray
  • Veronica Kannan '06
  • Sharon Dudley '87
  • Jessica Morris '96
  • Allison Hupp '99
  • Sharon Dudley '87
  • Thomas Weaver '90
  • David Berg
  • Todd Johnson '00
  • Courtney Lynch '13
  • Diane Miller '69
  • Kent Bradshaw
  • Michelle Burke '13
  • Robert Slovin
  • Jillian Kirby '13
  • Dan Gladish Miami University-Hamilton
  • Britt Burlile
  • Beth Milks '21
  • Anthony Kroeger '03
  • James Lallathin '73
  • Brian Breittholz
  • David Rossman '72
  • Elizabeth Harootyan '94
  • Emily Stewart '07
  • Mackenzie Rice '99
  • Christina Merriman
  • Diane Miller '69
  • Carrie Girton
  • Elizabeth Patterson
  • Chrisha Anderson '02
  • Debra Dean '71
  • Dennis Matejka '80
  • Rebecca Janutis '96
  • Brian Keane
  • Daniel Emsicke
  • Steve Skaggs '86
  • Steph Mazzocco '10
  • Carrie Girton
  • Timothy Kuykendoll '05
  • Ellen L Bryant '06
  • Douglas McLemore '69
  • Christopher Mazzocco '10
  • Lauren McBride '10
  • Jamie Murphy '89
  • Sally Becker
  • Mike Mackan
  • Ian Nelson
  • Steven Carstens '71
  • Rob Scott '87
  • Tom And June Fening
  • Jeffrey Silver '76
  • Lauren McBride '10
  • Paula Harrison
  • Pamela J Henkener '87
  • Lauren McBride '10
  • Ian M Nelson '03
  • Aaron D Yonka '96
  • Karen M OHARA '04
  • Lee Johnson '06
  • Mark Shores
  • Deborah Wallace '03
  • Lisa Santucci
  • Suesann Sepela
  • Hollis Peterson '91
  • Aaron D Yonka '96
  • Mary K Wolke
  • Linh Dich
  • Scott Renfro
  • Mark Casner '77
  • Thomas Hall '70
  • Amber Beal '06
  • Dennis Dudley
  • Bradley Bundy '13
  • John McNulty '05
  • Rita K Strebel '72
  • Jenn Weinle
  • Sonseeahray Ross
  • Tonja Weimer '01
  • Carole Nasset '67
  • Carol Henley '75
  • Mark Casner '77
  • Jonathon Roller '98
  • Bradley And Tamara Bundy
  • Liz Whitehouse '82
  • David Becker '05
  • Samantha Young
  • Tonya Barger
  • Brian M. Klatt '99
  • Tamara Bundy '09
  • Jessie Fernandes
  • Ronald Scott
  • Cassie Kim '92
  • Barbara Coop '66
  • Greg Shendel '09
  • Mark Cannon '86
  • Ryan Lugabihl '10
  • Jon Homer
  • Jason Brunie '03
  • Pam Renner
  • Cameron Garczyk '17
  • Kristin M Nelson '13
  • Mark A Stump '78
  • Jeffrey Abke '00
  • Hannah Blubaugh '16
  • Jennifer Jackson '00
  • Craig Anderson '77
  • Amy Kendall '13
  • Robert Coode '69
  • Robert Fischer '92
  • Mark Casner '77
  • Emily Gephart '02
  • Nicholas Huber '12
  • Tamara Hatcher '96
  • Matthew M Wieland
  • Mark A Abbott
  • Danielle Reid '12
  • Terry Hershey '69
  • Terry M. Cooper '86
  • Alex Dombroff '08
  • Sacha Bellman '12
  • Pawel Sobolewski
  • Robert Dunlap '07
  • Sarah Hayslip '83
  • Laurie H Jelinek '78
  • Beth McArdle '96
  • William B Furnish '01
  • Troy Conroy
  • Sandra Silver '75
  • Anne Bergeron '92
  • Douglas McLemore '66
  • John Minton '68
  • Mark MacDonald '14
  • Jayne Whitehead '06
  • Carol Smetana '79
  • Dora Bronston
  • Jo Yuhas
  • Erin Mizer Helton '14
  • Justin Hatmaker '03
  • John Nelson '83
  • Jeffrey Wanko '88
  • John Tassoni
  • Brian Payne '95
  • Lindsay Land '01
  • Kristi L Wilkerson '01
  • David L McAvoy
  • Jim Brinkman '82
  • Elizabeth Sawyer '85
  • Jayne Whitehead
  • Daniel Miller '98
  • Maureen Shaw '05
  • Cassandra MacDonald '11
  • David L McAvoy
  • Liesl Baumann '09
  • Peter Haverkos
  • Ann L Rypstra
  • Moises Lombrozo '14
  • Jessica Schultz '97
  • Jayne Whitehead
  • Reza Abrishambaf
  • Joe Ceccoli '00
  • Ben Burnau '89
  • James Oris
  • Jeffrey Wanko '88
  • Kumar Singh
  • James Oris
  • David P Jacob '16
  • Banafsheh Seyed-Aghazadeh
  • Jennifer M Sanka '01
  • C. Barry Watkins '73
  • Heather Ruhe '11
  • Andrea M Mendieta '12
  • Sherry Miller '01
  • Elizabeth Kincaid '03
  • Laura J. Modisette '73
  • Marcia Reece
  • John K McMichen '82
  • Brittany De La Rosa '07
  • Nicole Anne Collins '20
  • Kelly Federico Sather
  • Regis Spielvogel
  • Deborah Baker
  • Thomas Hall '70
  • Kelly Ricker '92
  • James D Michener '85
  • David Mulford '14
  • Christine Marino '13
  • Darlene A Applegate '86
  • Alison G Templeman '12
  • Theresa Ervin Conover
  • Jason D. Parker '99
  • Rhonda Pierce
  • Christine Marino '13
  • Kim Mcneil
  • Cynthia Arkeilpane
  • Tim Carter '90
  • Colleen Underhill '77
  • Mark Heisler '81
  • Ryan Sowers
  • Robert Ross '82
  • Jerome Bellian '98
  • Jennifer Miller '11
  • Gary Alan Edwards
  • Larry Mulligan '90
  • Bradley Okel
  • Amy Hoying '97
  • Ellen Rose '06
  • Amy R Halm '97
  • Richard F. Schultz '78
  • Elaine M Leonard '86
  • Isaac D Buck '06
  • Chris Hudak
  • Kelly Martin '05
  • Chris Gilmore '91
  • Michael Pater '04
  • William Scroggie '90
  • Julie Bruns '96
  • Zachary Gwin '11
  • Michael K Ferraro '98
  • Ryan Young '12
  • Delanie Beadle '13
  • Melanie Fitzgerald '93
  • Thomas Solomon
  • Tim Cameron
  • Larry Mulligan
  • Jason Moos '02
  • Danielle Discepoli
  • Mara MacDonald '91
  • Patricia Brodbeck '07
  • Laniesa C Shafer '11
  • Sara Burke
  • Angela Faccenda '89
  • Sarah Sheldon '03
  • Milan Herceg '94
  • Kris Livingston '83
  • Mary Kate Sweeney '12
  • Krista McDonald
  • Mike Savnik '09
  • Peter Maller '18
  • Lisa Martinese
  • Beth Dietz
  • Ricardo Rosas
  • Michael J Savnik '09
  • Maria Latta '16
  • John Strawser '86
  • Kristine Macechko '72
  • Kelly Kilbride
  • Martha Hogge '09
  • Carol M Kosarko '81
  • Caryn Merrill-Mori
  • Erin Kirby '05
  • James W. Pembroke '80
  • Kelley Harley '02
  • J A Zeisler '88
  • William Hanscom '52
  • Kirsten K Fowler '17
  • Michael Kral '94
  • Carol Ransom '82
  • Mary E MacDonald
  • Jennifer House '08
  • Robert Goldwater
  • Katherine J Qua
  • Carrie Ann Himmelman '07
  • Margaret Champley '76
  • Elizabeth Miller
  • Steven Baker
  • Jeffrey Wanko
  • Sandra Berlekamp
  • Susan Vincent '87
  • Scott Zuidema
  • Jude Killy
  • Donald E Torpy
  • Yosef Y Greenberg
  • Sam Popky
  • Heather Benson
  • Thomas Mays
  • Robin Von Hemel
  • Elizabeth Kirk
  • Terri Spahr Nelson
  • Rachel Butler
  • Michael Mcphee
  • Cecilia Shore
  • Lisa Schulze
  • Amanda Dabney Smith
  • Mohinee Mukherjee '17
  • Miranda Ferguson '16
  • Cara Werner '15
  • Kasey Goedeker '14
  • Lauren Saintz '14
  • Quinton Heisler '14
  • Forresr McGuire '14
  • Quinn Kist-Kline '14
  • Katie Digianantonio '11
  • Cheryl D Young '09
  • Meghan Fletcher '08
  • Christopher Elmore '07
  • Geoffrey B Lane '07
  • Holly VanCleave '06
  • Sarah Chernitsky '06
  • Eric Barnes '05
  • Thomas Riscili '03
  • Benjamin Smith '01
  • Cathleen Glover '99
  • Melissa Metzger '98
  • Elise Radina '98
  • Mike Moloney '92
  • Wendy Bittel '91
  • Lissa Perez '91
  • Carolyn Bassin '89
  • Alan Newbright '89
  • Caryl Huggins '85
  • Shaker Chandrasekaran '83
  • Jennifer Wenger '80
  • Ellen Hill '79
  • Dean Gladden '76
  • Marie Campagna '74
  • Eric Evans '72
  • Ann Molyneaux '70
  • Mary Orr '64
  • Judy B Wilson
  • Bonnie Crabtree
  • James Carsey
  • Brian Munn '16
  • Margaret Champley '76
  • Marcene Nichols
  • Jennifer S Meyer '06
  • Colleen Callahan '76
  • Christina D Jessie '96
  • Laura Feeney '02
  • Darlene Kinney
  • Caryn Mori
  • Jacqueline Thomas '05
  • Mike Dziewisz '72
  • Kim Ernsting '81
  • Debbie Fackey '08
  • Brian Profitt
  • Ann Burkhardt
  • Lisa Salazar '91
  • Jane Hunt
  • Alison O'Neal '04
  • Margaret Champley '76
  • Victoria Meeker '06
  • Stephanie Sweeney '90
  • George P. Rizzi
  • Stephen Hostelley '14
  • Elizabeth Miller
  • Janet Hurn '87
  • David & Kathleen Nelsen '20
  • Betsy E Smith '94
  • Robert Goldwater '74
  • Shilpi Tiwari '09
  • Bob Davis
  • Beth Mikes '91
  • Paul Bland
  • James Putnam '72
  • Karly Osborne '16
  • Kim Ernsting '81
  • Chuck Landes '74
  • Julie Williams '89
  • Kirsten K Fowler '17
  • Jennifer Ramey '15
  • Elizabeth Wilburn '20
  • Brooke Flinders '94
  • Matt Macechko '98
  • Margaret Champley '76
  • Megan H Murphy '14
  • Spencer Kathleen Izor
  • Sherry Sheffield '67
  • Susan Rudge '68
  • Debbie Harvey '13
  • Douglas Cutler '04
  • Maureen Frazier '15
  • Debbie Boston
  • David Anspach '90
  • Melinda Franco '08
  • Melissa Brown
  • Hayden McDougald '17
  • Patricia Gifford '79
  • Meredith Decker '10
  • Chelsea Neuman '10
  • Ben Taylor '04
  • Diane Grumhaus '87
  • Shannon Mullett '14
  • Thomas Hall '70
  • Rebecca Christoff '93
  • Karl Kibler '87
  • Vanessa McDonald '06
  • Colin Greig '17
  • Kristen Saranteas '91
  • Thomas Breckenridge '80
  • Retta J Russell
  • Christine Altman '03
  • Jennifer O'Brien
  • T M Palumbo '07
  • Jane Lance '83
  • Grace Lerner '10
  • Louise F Mahoney '65
  • Gerry Korkin
  • Alan Burke '09
  • Patrick Boothe '06
  • Kevin B Slone
  • Jeffrey Wanko '88
  • Elizabeth Holmes
  • Chauncey Stern '03
  • Janae Arno '99
  • Dustin Riley '17
  • Kelsie Stites '13
  • William Even
  • Amy L Shaiman '91
  • Amy L Shaiman '91
  • Megan Springer '14
  • Marie Edwards
  • Phyllis A Wykoff '93
  • Whitney Womack Smith
  • Jennifer Overmyer '01
  • Joshua Magee
  • Mary E Bonhomme '74
  • Douglas Reichenberger
  • Jeffrey Pidcock '11
  • David Kullman
  • Whitney Womack Smith
  • Jean Gordon
  • Angie Renninger
  • David And Susan Dirr
  • Alan J Burke '09
  • Tamara Lewis
  • Pamela J Bowers '75
  • Chris Settle '98
  • Kelly Autrey '92
  • David Brannon '05
  • Mark Weedy '78
  • Jane Lance '83
  • Amy Tilley '01
  • Ashley Martin '16
  • Rachel Fenton
  • Chauncey Stern '03
  • Mike Rudolph '81
  • Sarah Unger '17
  • John Weigand '77
  • Ben P Koth '97
  • Erin Taute '08
  • Janet Scanlon '09
  • Jennifer DiBenedetto '95
  • Abigail DeHart '16
  • Elaine Miracle
  • Amanda Fenton
  • Sarah Van Wie '93
  • Kevin Kushman '91
  • Alunda Edmonds '95
  • Daniel Dolan '12
  • Stephen Burtzlaff '17
  • Whitney Womack Smith
  • Jeremy Zelis '12
  • Jessica Bourgeois '15
  • Frank Learned '65
  • Melanie Henterly '13
  • George Beverley '70
  • Mike Rudolph '81
  • Ann Andrews Morris '86
  • Bobbe Burke '70
  • Pattie McCroson '86
  • Mr & Mrs Jay D Bach
  • Garen Distelhorst '01
  • Charles Haddad '92
  • Mark Pontious
  • Whitney Womack Smith
  • Hannah Regan '17
  • David Motts '72
  • Elizabeth Ray '99
  • Jennifer A. Conti '00
  • Elise Martin
  • Chris Myers '83
  • Michelle Garnsey '92
  • John McCarthy '86
  • Jim Samocki
  • Maury Cunningham '82
  • Emily Howard '05
  • Chauncey Stern '03
  • Corey A Watt
  • Chris Conti
  • Robert Wheeler '97
  • Beverly Ringel
  • Jane Goettsch
  • Benjamin J Pack '02
  • Barbara Smith '79
  • Christina Grote
  • Caitlyn Torda '13
  • Rhonda Jackson '74
  • Kim Grant
  • Joshua A McIntire '10
  • Sharon Frank
  • Whitney Womack Smith
  • Krista Lambright '05
  • Michelle Buck '06
  • Alison Place
  • Michael Leonard '08
  • Emily Paxson '16
  • Wendy Hutt '66
  • Leigh M Swigart '09
  • Lawrence Vittori '90
  • Benjamin Menker '09
  • Glenn Caseman '82
  • Renee Muraca '00
  • Peter Unger
  • David Schultz
  • Benjamin Menker '09
  • Janelle Duncan '06
  • Jennifer Lorenzetti '91
  • Danielle Hinckley
  • Anne Strychalski '13
  • Pam Archer '82
  • Jeffrey Brown
  • Andrew Ellis
  • Ali Miller '14
  • Kevin Hern '13
  • Savannah M Geier '16
  • Laura Birkenhauer '10
  • Jacqueline Webb '96
  • Jennifer L Heston '97
  • Lindsey Holden
  • Aaron Renner '13
  • Lee Ernst '03
  • Janelle Duncan '06
  • Gary Goshorn '73
  • Carla Sizemore
  • Aaron Renner '13
  • Benjamin Miller '88
  • Jeremy T Freeman
  • Elizabeth Stoll Turton '15
  • Anne Strychalski '13
  • Megan Berry '05
  • Jenny Cox
  • Amy L Shaiman '91
  • Mark Cupkovic '77
  • William Longhini '11
  • Evan Briggs '09
  • Aaron Renner '13
  • Conor Neville '10
  • Michael Mortell
  • Bonnie Rae Lynch '15
  • Nancy Murphy
  • Jan Trybula '98
  • Ken Tewel '64
  • Kristin Gandy
  • Tom Maletic '80
  • Amy Goodburn '87
  • Dylan DeZeeuw '15
  • Amy Hoffman '80
  • Jeffrey Kujawa '91
  • Christopher Ewers '87
  • Brenda Gail Stout
  • Scott Crawford '86
  • Tonia Hyllengren
  • Jacqueline Schwinn '08
  • Lindsay Sparks
  • Aaron Renner '13
  • Lindsay Miklos '05
  • Sandy Burger '80
  • Scott Sportsman
  • Lindsay Sparks
  • Aaron Renner '13
  • Allen J Searle '15
  • Lynne Andrews '89
  • Jenna Sauber '07
  • Lindsay Carpenter '01
  • Lora Lawrence '85
  • Benjamin Williams '15
  • Stephen Koper '64
  • Stacey Schacter '85
  • William G Miley '82
  • Jonathan McNabb '10
  • Tim Birk '73
  • Jessica Quellhorst '09
  • Moira Casey
  • Bobbie Sloan
  • Jon R Schamp '75
  • Elizabeth K Robinson '96
  • Jacob McCafferty '15
  • Ryan Dlugosz '01
  • John Forren
  • Moira Casey
  • Lindsay Sponsel '08
  • Carrie Powell '06
  • Jeff Kuznekoff
  • Lauren Lucas '11
  • John Forren
  • Casey Brown '10
  • Johnna Childs '97
  • Lindsay Sponsel '11
  • Carrie Powell '06
  • Elizabeth K Robinson '96
  • Lindsay B Sponsel '11
  • Jean Hahm '66
  • Alison Prosek '03
  • Michael Irving '00
  • Kevin Krulewitch
  • Autumn Bruno
  • Suzy Hummel '90
  • Roxanne Storer '90
  • Cheryl Johnson '02
  • Susan Spellman '01
  • Mary McVey '04
  • Nicholas Petraglia '04
  • David Zilch '84
  • Jennifer Lovett '05
  • Brian Grubb
  • Daniel L Duncan '12
  • Cynthia Hann Ripberger '80
  • Stephen Prostor '88
  • Erin Smetzer '09
  • Karla Guinigundo '99
  • William T Fleming '73
  • Jennifer Clark '88
  • Wendy L Hardy '13
  • Christian Lawrence
  • Alan Levy '75
  • William T Fleming '73
  • Ayodele Abatan
  • Kimberly Collom '94
  • Scott Harding '85
  • Alan Levy '75
  • Kimberly Baltz '06
  • Alan Levy '75
  • Erin Kate Pauken '20
  • Kimberly Stewart '87
  • Paul McLoughlin II '97
  • Gail E Kist '83
  • Kelly Kennedy '08
  • Michael A Curme
  • Sue Henry '73
  • Roger Wiley
  • Michael Rademacher '84
  • Theodore O Pickerill
  • Danielle N Schoen '14
  • Laurie K Grabowski '92
  • Katherine Milane '05
  • Catherine Bell '68
  • Shari M Fox '86
  • Cheryl Young '79
  • Cameron Berry
  • Cranston R. Rogers II
  • Jeffrey A Reineke
  • Karen C. Stine '77
  • Audrey Altieri '14
  • Don Seymour '03
  • Michelle Mindala '90
  • Jessica Kahanek '08
  • Molly Wagner '76
  • James E Lipnickey '83
  • Carol M Jones '85
  • Gion DeFrancesco
  • Sharon Bruk '84
  • Austin Young '17
  • Larry Mulligan '90
  • MARY Dierker '89
  • Michael Kabbaz
  • Isaac T Reynolds '09
  • Amy G Havelka '93
  • Amy Stander
  • Emily Paxson '16
  • Isaac T Reynolds '09
  • Dana Vanden Eynden '06
  • Shilpi Tiwari '09
  • Ellen Paxton
  • Nicole Russell '17
  • John Clover '70
  • Jennifer Schroeder '01
  • Evan B. Bundy '18
  • Megan J. Bundy '09
  • Katelyn R. Bundy '12
  • Ryan T. Bundy '15
  • Brad Bundy '13
  • Tom Herbert
  • Renate J. Crawford
  • Gregory P. Crawford
  • Gabriela M. Meissner
  • Joslyn S. Dennis
  • Brian A. McHahon
  • Dan H. Bundy
  • Nicole J. Lucas
  • Anna K. Parsons
  • Michael D. Flaherty
  • Jeffrey J. Jurca
  • Cheryl A. Tarnow
  • Lindsey B. Schad '17
  • John M. Palmer '17
  • Christopher A. Hill '17
  • Michael Edmonds
  • Julia Enacopol
  • Diane Major
  • Jan Bosson
  • Stephan Bosson
  • Mary Jane Connolly
  • Jon Montgomery
  • Nicole Galvan
  • Fredric George
  • Michael Luh
  • Gabriel Pedraza
  • Cynthia Solomon
  • Kerry Solomon
  • Maurice Herron
  • Donald Canter
  • Mone Rowan-Ardura
  • Lisa O'Connell
  • Bruce Gibbs
  • Gina K. Warmouth '16
  • Morgan A. Cody '16
  • Colten T. Cowell '16
  • Natan A. Ostro '16
  • Ellen M. Parsons '15
  • Rodney Summers
  • Rosanna Cameron
  • Michael Tetzner
  • Gary Burkhardt
  • Linda Minton
  • William M. Minton
  • Edward Smith
  • John Vancura
  • Patrick Sampson
  • Roberto Orellana
  • Paul Nowakowski
  • George Northrop
  • Merri Lee Jones
  • Kerry Keeney
  • John Harrington
  • Larry Anderson
  • James Dodrill
  • James Dillehay
  • Andrew F. Thatcher '15
  • Aaron B. Shaner '15
  • John P. Prusakowski II
  • Edward Pomeranz
  • Mark Mallue
  • John Flade
  • Geoffrey Henrikson
  • Brett A. White
  • Jim Kauss
  • Stephanie Vaaler
  • John O'Connor
  • Jennifer O'Connor
  • Robert Groh
  • Caroline M. Traynor '17
  • Diana L. McHenry
  • Scott E. McHenry
  • Jane Kamenz
  • James Tausche
  • Marianne Ruwe
  • Jacqueline Stent
  • Laura Guggenheim
  • Joe Berger
  • Dianne Boothe
  • Allan Barbish
  • Christopher Stent
  • Philip Cain
  • Robert Misey
  • John Roth
  • Omar Shadeed- Bey
  • Francis Arinze
  • Patricia Oluonye
  • Nancy Waesche
  • Eric Smit
  • Karen Donnelly
  • John Donnelly
  • Jacqueline Folk
  • Susan Hewitt Chadbourne '11
  • Andrew J. Cramer '12
  • Elizabeth Gormley
  • Elizabeth Hart
  • Brian J. Muller '10
  • John R. Killings '10
  • Shamika N. Karikari '10
  • John P. Owed III '09
  • Joan Crumley
  • Katy C. Lysaght '09
  • Kimberly Lubeck
  • Joseph M. Hornsby '06
  • Laura M. Stake '06
  • Karen Nelson Gullett
  • Michelle J. Smith '88
  • Corrine Carthell Witherspoon '03
  • Melanie L. Stauffer '02
  • Jasmine H. Buxton '03
  • Katie M. Tucker '02
  • Brooks G. Andrews '75
  • Shari Smith Johnson '79
  • Frank J. Guarino Jr. '73
  • Shelley Kuenning
  • Linda Simmons Edwards '78
  • Jan L. Gullett '75
  • Paul R. McGhee '61
  • Karen T. Rappleye
  • Richard K. Rappleye '62
  • Danny R. Folino '73
  • Anthony C. Sumrall '75
  • M. Page Guffy Woodward '78
  • Thomas W. Lahner '66
  • Thomas D. Lancaster '76
  • Graham E. Mitchell '73
  • Robert L. King '71
  • Stephen H. Kirkpatrick '68
  • Thomas E. Kuenning Jr. '67
  • Judith Gulliver-Russell
  • James Russell
  • Edward W. Moore '78
  • Sharon Janosik Mitchell '73
  • Joseph H. Etter '73
  • Jeffrey R. Becker '91
  • Jon A. Houze '92
  • Kimberley Carpenter Moore '79
  • Rita Ford Hart '96
  • Judith Zbikowski Barbish '82
  • Kelly Adams Banks '81
  • Mark S. Wenger '90
  • Steve R. Reineke '93
  • Nicole Smith '97
  • Dawn Smith Hayward '86
  • Sharonda Hawes Huggins '99
  • Russell E. Morgan Jr. '90
  • Clifford R. Peterson '82
  • Scott A. Schwinnen '97
  • Melanie Campbell Jurca '81
  • Mark S. Hayward '86
  • Stephanie R. McCracken-Tirey '90
  • Brian V. Pero '84
  • Robert L. Hart '63
  • Douglas A. Banks '81
  • Christopher H. Albrecht '81
  • Dawn Hatch Barrett '95
  • Michelle L. Becker '91
  • Karyn Tighe Frederick '90
  • Holly Weibel May '83
  • Eric A. Stauffer '02
  • Jayna Miltenberger Johnson '79
  • David Freeze '96
  • Kathleen Schmitt Albrecht '82
  • Carol Johnson Peterson '82
  • Monica Hammes Andrews '87
  • Patrick A. DeMarco '91
  • Scott A. May '84
  • Diane Dreffer
  • Stephen D. Snyder '73
  • Shane Fitzgerald '13
  • Walter Frank '59
  • Susan Gray
  • Mary Hubbard
  • Carla Myers
  • Alan Solursh
  • Randy Allman
  • Lisa Grant
  • Cathy Howell
  • Sarah Woiteshek
  • Chamina Smith

Top 5 Donating Classes

2014
1st
2003
2nd
2008
3rd
1991
4th
2010
5th

Top 5 Donating Residence Halls

Emerson
1st
Morris
2nd
Tappan
3rd
Stanton
4th
Symmes/ Reid
5th